vainajia, vaan kuolinilmoitukset vierekkäin kaupungin komeimman kalan vieressä. kyllä lehden uudistusta on muutettava takaisin entiseen, mitä tulee kuolinilmoitusten julkaisuun.
ts ei kunnioita
ajattelematonmoka
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kuolinilmoitusten hinnoista ei tarvitse Ketosen veljesten neuvotella päinvastoin muun ilmoittelun kanssa. Ilmoitustulot ovat muissa ryhmissä vähentyneet selvästi. Lama ei vaikuta ihmisten elinaikaan.
TS on uudistumisensa jälkeen(kin) ihan anuksesta, kauppojen mainokset kun heittää roskiin niin ei jää kuin pari hassua sivua "uutisointia". Itse olen tuleva entinen kestotilaaja siihen asti kunnes sisältöön tulee edes jotain asiaa -jos sarjakuvasivu on lehden parasta antia niin 300€/vuosi on hiukkasen liikaa!!
cittarin lehti on paksumpi kuin ts. samaa mieltä, törkeää kuolinilmoitukset entiselle paikalleen muuten loppuu tilaaminen.