Kyllä mä sut tunnistin

sit vaan :)
21182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Jaahas, vieläkö sitä valvotaan, oitihän se arvata :)

Äänestä

En usko. Mitä leikitään? Mun pitäis kohta lähteä.

Äänestä

Vaikka kuurupiiloa

Äänestä
  • Tuo on jo niin tylsää. Oisko mitään muuta...

    Äänestä

  • Olis joku muukin leikki mielessä,joka ei varmaankaan tylsää olisi,mut mie en kerro :D

    Äänestä

  • Parempi että sie et kerro.

    Äänestä

  • Se on salaisuus :)

    Äänestä

  • Menee yöunet kun kuulee.

    Äänestä

  • Niin vois mennä yöunet. Tosin iteltä tais jo yöunet mennä,ku iltasella piti nukkua.Tuleekohan rokulipäivä huomisesta..

    Äänestä

Tänäänkö vai eilen jo vai sitä ennen?

Äänestä

Täällä ollaan aina vaan esileikki-ikäisiä?

Äänestä

Täällä leikitään :)

Äänestä

Tyhmää jos tunnistaa, mutta sitten vain kiusaa, että ei tunnistanut. Mä olen välillä melkein varma, mutta sitten en kuitenkaan usko, että hän voisi olla täällä. Tuntuu jotenkin niin tyhmältä, miksi hän olisi täällä vaikka olenhan minäkin täällä ja aika moni muukin. Jos täällä vain leikkii niin silloin ei ole oikeasti kiinnostunut tai vaan ei ole tarpeeksi kiinnostunut paljastakseen itsensä. Mutta ihan sama. Minä päätin, että se on nyt loppu ja piste. En jaksa enkä halua yhtään enää tätä. Olen päässyt jo pahimman yli, ja tsemppaan kyllä itseni loppuun saakka. Sitä paitsi "minun" hän on jo myähässä. Jäänyt junasta.

Äänestä
  • Onpa kiire valmiissa maailmassa... mihin loppuun?

    Äänestä

  • Ymmärsin tuon myöhässä olemisen. Olisit heti ottanut puheeksi...

    Äänestä

  • mikälopputulee kirjoitti:

    Onpa kiire valmiissa maailmassa... mihin loppuun?

    irti pääsemisessä siis. Olen päässyt jo aika hyvin hänestä irti, niin miksi nyt sitten pakittaisin ja kohta olisin taas siinä samassa suossa, missä olin jo reilu vuoden. Hän tulee lähemmäs ja sitten taas pakittaa. Tätä on kestänyt ihan tarpeeksi, ei enää kiitos. Joskus vaan tulee raja vastaan. Siinäpä soutakoot ja huopatkoon vaikka loppuelämän, mutta ei minun kanssa.

    Äänestä

olisi kiva tietää tunnistitko. miten sekin on mahdollista.

Äänestä

Mä olen kyllä ihan tosissani tän jutun kanssa mutta toki sitä vois välillä vähän leikkiäkin ;)

Äänestä

Pääasia että tiedät.

Äänestä

Täällä vai tuolla? Eikös tunnistaminen ole vaan hyvä juttu, voi ottaa rohkeasti yhteyttä?

Äänestä

Niin minäki sut :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mutleikitään kirjoitti:

sit vaan :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu