Mitä mieltä ootte valehtelevista lumpuista?

Valehteleeko ne toisen naisen älykkyyden, taitavuuden vai seksikkyyden takia?Ottakaa kantaa rehelliset naiset ja miehet
958
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Sinä olet yksi niistä lumpuista. Taaplaat kauniimmat, suositummat ja nuoremmat sivuun kieroillen ja valehdellen, jotta saat haluamas, Varattuna haluat kaksi miestä, kun yksi sinulle on liian vähän. Toinen pitää varastaa kieroillen kun ahneeksi käyt ja sitten kun se ei haluakkaan sinua niin syydät vihaa sen miehen sekä sen ihastuksen päälle. Yrität erottaa tai estää heitä päätymästä yhteen.AHANEE BIATCH

Äänestä
  • Se koira älähtää keneen kalikka kalhtaa, oikeudessa nähdään

    Äänestä

Mee todellisuuteen, näkeekö täällä toisen naaman, huomaako nuoremmuuden?Enkä muuten kiroile, enkä valehtele, voitas vaikka oikeuteen mennä. Puhun nyt ressukka todellisuudesta, jos oot yks niistä oikeudessa nähdään

Äänestä
  • Yämä resukka on kyllästynyt lukemaan sinun palsta sekoiluja. Olet aika mielisairas näiden palsta sekoilujen perusteella. En tiedä mistä nostat oikeus kanteita irl, mutta uskon että vähintäänkin smata syytteet nostaa sinua vastaan vastapuoli kostoksi. Sinun palsta persoonastasi on saanut sellaisen kuvan että sinä et jää syyttömäksi riidassa vaan roiskit sieltä kunnianloukkauksia, pahoinpitelyjä ehkä jopa jotain pahempaakin syytettä omallekin kontollesi. Jos siis haluat itse selvitä oikeuden käynnistä ilman rikosrangaistuksia niin suosittelen sellaista kuin pitäytyyn itse nuhteettomana ettei vastapuoli tempase samat syytteet sinulle kaikesta millä olet vastaan tapellut. Nuhteeton kannattaa olla itse täysin. Muuten sakkoja tai vankeutta tulee kaikille jotka oikeudessa käy puimassa asiaa. Sinullekin. Olet kamala tuntemattomille joten vähintään yhtä kamala olet vaemasti tuntemillesi. Rikoksia siis löytyy varmasti

    Äänestä

  • Sorry, en tiedä kelle nimeän syytökseni , se koira älähtää keneen kalikka kalahtaa...olit sitten kenen tahansa lakihenkilö....

    Äänestä

Rauha maahan!

Äänestä
  • Valheet paljastuu aina. Jokainen kantakoot omat valheensa. Kukaan ei voi ketään ryöstää näin se vain menee. Totuus, jota ei haluta tunnustaa. Kyllä jokainen tekee omista lähtökodistaan ratkaisunsa, ei niihin voi muut sanottavasti vaikuttaa, ainakaan tunneasioissa. Joko tykkää tai ei, thats it!

    Äänestä

so, so, just sulle

Äänestä

so, so, just sulle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


musta1 kirjoitti:

Valehteleeko ne toisen naisen älykkyyden, taitavuuden vai seksikkyyden takia?Ottakaa kantaa rehelliset naiset ja miehet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu