Valehteleva

Sipilä on tiennyt ainakin kymmenestä raiskausepäilyistä/teosta. Eroa Sipilä.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miten selitämme lapsillemme ja lapsenlapsillemme ? Suomesta on tullut kehitysmaa ja eläintarha. Lapsemme tulevat syyttämään aikanaan sukupolveamme.

Minulle ei tule apinoita Jouluksi, mutta jotkut tykkää:

Kovin kovin tutulle miehelle jouluvieraaksi 50 luku- ja kirjoitustaidotonta karvasta apinaa. Miehelle joululahjaksi henkilökohtaista rikastustapahtumaa vieraiden kanssa, vaikka yksitellen tai ryhmässä joulupuun äärellä.

Joulujuhla kotona.

Äänestä

Irti EU:Sta. Rajat kiinni. Terroristit ulos maasta.

Suomen kansa ei ole valtuuttanut yhtäkään ministeriä leikkimään itsevaltiasta ! ! !

Äänestä

Uutinen pääministeriltä ns. luotettavalta taholta

JS luvannut kuulemani mukaan ostaa koko Pohjois-Suomen, ja majoittaa, kouluttaa, sivistyttää loppuelämänsä tätä valtakuntaansa henkilökohtaisesti - pyydettyään eroa ministerin tehtävistä.

Sitä ennen vaadimme rajat kiinni. Nykyiset olennot hoidettakoon luonnollisen poistuman kautta Sipilän johtamien ja omistamien päivä-iltapäivä-vanhushoitokerhojen tahoilta tai muin ulkopoliittisin laillisin keinoin.

Vastuun on halunnut kantaa pääministerimme.

Suomen Johto (JS) antoi kutsun omalla nimellään, mediassa, koko maailmalle. Hän siis ristinsä myös kantakoon omassatunnossaan ja yöunissaan - koko loppuelämänsä.

Äänestä

Portsarin paikka aukee ihan pian suurmoskeijassa.

Ota hyvä mies ero nykyduunista ja valmistaudu uuteen luottamustehtävään , kieh

Äänestä
  • Moskeijaa ei ikinä tule. SE poltetaan heti ennen edes se valmistumista. Suomesa on vielä niinpaljon virkeitä nuoria miehiä, jotka rakastavat isänmaatammme ja haluavat laittaa maisemat kuntoon,

    Äänestä

Keskustalaisena,kohta entisenä olen tuntenut itseni petetyksi nykyjohdon taholta jo ministerivalinnoista lähtien.Eikös keskustan pitänyt valita keskustalaisia ministeriksi,nythän ne valitsi kokoomukselaisia omalle mandaatilleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kierokorkkiruuvi kirjoitti:

Sipilä on tiennyt ainakin kymmenestä raiskausepäilyistä/teosta. Eroa Sipilä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu