Miehet lukekaapas tämä!!!
213513545
13108
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Voin hyvällä omallatunnolla sanoa etten kuulu siihen kategoriaan miehiä joille moitteita annetaan. Antaa nautintoa rakkaalleen on kaiken perusta rakastelussa.
Pojot sulle siitä! Hyvä rakastaja ei unohda naisen nautintoa! Se vaatii vähän enemmän aikaa, mutta kyllä kai sen verran voi rakkaalleen suoda
Miten niin joku unohtaisi kumppaninsa nautinnon? Jotain uskontolahkoja, mormoneita, lessuja, muslimeita, joiden suhteissa ukot vaan tuuppaavat rojunsa pesään jotta klaani kasvaa mahdollisimman suureksi.
Tasapainoisessa ja rakastavassa parisuhteessa kumpikin huomioi toisensa tasapuolisesti.
panemaan pääsevän miehen ei tarvitse oikeasti välittää naisten kitinöistä ollenkaan, panijamies pääsee panemaan jokatapauksessa vaikka olisi ihan paska nylkyttämisessään.
soopaa viimeinen on täyttä totta naisen pitää kanssa saada ja monta kertaa. 8)
en ymmärrä hirveästi noita muita mutta ehäpä jollekin naisille.
väliin tunnen itsesi tästä johtuen mieheksi. minä käytän vain ainostaan sellaisia asentoja joista nautin.
soopa oli siis muut ja viimeinen täyttä totta
..Ja korkki kiinni kun pusket noin paljon virheitä.
miksi ihmeessä uskot että juon, en juo, en juo. en mitään virheitä kirjoitan virheellisesti vieläkin.
minullahan on dysfasia sekin on yleisempää pojilla.
Milloinka naiset ajattelee meidän miesten orgasmeja tai jopa hankkisi miehelle sellaisen omalla "työpanoksellaan"? Ehei, kyllä miehen on tehtävä työ orkkunsa eteen. Nainen sen sijaan odottaa, että hänet tyydytetään ja otetaan huomioon kaikki tarpeensa (joita ei tietenkään edes sanoa, vaan ne pitää tietää). Miksi se on automaatio, että miehen pitää hankkia itselleen sekä naiselle orgasmi? ja nainen voi vain olla (ja tietenkin arvostella jälkeenpäin miehen seksisuoristusta kavereilleen).
Kannattaa joskus kokeilla antaa naisellekin jotain, eiköhän sieltä vastapalveluskin tule!
Komps. Juuri näin! Olen itse mies mutta samaa mieltä.
Se-palsta on eri.