Onko se viimeinen tahtosi mitä viimeisessä irl viestissä sanoit?
Huomenta rakas!
mieskysyy
19133
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
siltä oikeesti kun sekin on sulle oikeesti viestiny, naurettavaa tulla tänne tommosia kyseleen.
Olen paha sotkemaan viesteilläni kaiken sekaisin, mutta lyhykäisesti, haluan sinut.
onko vielä olemassa nasia jotka haluavat sian säkissä ja miehen jota ei tunne :))
Rakas. Ei tässä tahdosta koskaan ole minun puolelta ollut kysymys... Tai sanotaan olen ylikävellyt tahtoni ja todennut, että hyvin on sinullakin sujunut tuo tahtominen johonkin muuhun kuin minuun.
kiitos.
Mihin, kerro mihin? Mitä sinä haluat? Naisia useita? Miten olis?
itsensä tyrkyttämistä, hävettää naisten puolesta.
Hahhahhaa, kuolen nauruun! Häpeä rauhassa, et tiedä mistään mitään. Hän on oikea master gigolo.
Nyt täytyy lopettaa tai alkaa ärsyttää.
mutta niin tyhmä lehmä ei saisi olla tuntematon ap olisi sitä.
Ei tietenkään, sanoinkin hän.
joka saa irl viestin ja tulee anonyymille palstalle kyselemään viestin sisällöstä näiden kiinni tarraavien naisten sekaan jotka ovat niin sekopäitä että olettavat oitis olevansa kys. henkilö monella eri vastauksella. omg.
Ei ole rakas. Olin niin vihainen sulle silloin ja todella epätasapainossa syystä minkä tiedät. Mun mieli meni laidasta laitaan. Nyt haettava nenäliinoja. Itkettää taas.
Olen kerran vastannut nimimerkillä "nainenvastaa" eli tuossa ekassa ja nyt tässä. Tiedän mihin ja miksi olen vastannut. Olkoon se sitten jonkun mielestä vaikka sitten
sekopäistä. Rakkaudessa ja sodassa kaikki on sallittua ... :) Nyt poistun.
Huomenta, viimeinen tahto tulee testamenttiin ;) edelleen sinut tai hänet tahdon..
Kun pyysin sinua ottamaan yhteyttä minuun.... Kyllä, sitä toivon edelleen.... Uskallatkohan....
Ai kun halusin päästä eroon susta? Ethän säkään halunnut mua? Haluut et haluu. Vihelsin poikki kun kävi liian raskaaksi. Varmaan tuli montakin sentyylistä viestiä laitettua. Kaduttaa joo paljon. Mut eipä se kauan sua vaivannut. Aika nopeesti löysit uuden. Että niin paljon säkin rakastit.
Eikun se oli ensimmäinen tahto, mutta se kyllä kannattaa tarkistaa ennen aktualisoimista, kun halu on vaihtuvainen.
Yhret puheet.
En taida muistaa mitä siinä sanoin et riippuu ihan siitä mutta kyllä mä susta edelleen tykkään ja enemmänkin, haluaisin yhteisen tulevaisuuden :)