Suomen Valtion ja Pääministeri Sipilän VELVOLLISUUS on kotouttaa kiimaiset pakolaisjätkät järjestämällä heille runkkauskursseja. Kun jätkät ruiskauttavat mällit pihalle 10-20 kertaa päivässä, ovat VÄHÄN aikaa rauhallisia.
Eihän pakolaisraukoilla varmaankaan ole ollut kotimaassaan mahdollisuutta oppia runkkaamaan.
Kotouttakaamme pakolaisjätkät
7
85
Vastaukset
- kolehtia.keräämään
Juuri niin! Toinen vaihtoehto on, että kerätkäämme kolehti Suomen Punaiselle Ristille, että opettavat pakolaisjätkiä masturboimaan.
- Tuo_runkkaus-
kurssihan voitaisiin järjestää teinityttöluokassa. Paremminhan se mälli lentäisi kun katselemassa olisi luokallinen 12-14 -vuotiaita enkelikasvoja.
- Kirsi12weeKempeleestä
Mitä se runkkaaminen tarkoittaa? Ja entäpä mällin lentäminen?
- kysy.heiltä
Kirsi12weeKempeleestä kirjoitti:
Mitä se runkkaaminen tarkoittaa? Ja entäpä mällin lentäminen?
Kirsi hyvä, runkkaaminen tarkoittaa samaa kuin masturbointi. Mällin lentäminen tarkoittaa ejakulaatiota. Sivistyssanat ovat tärkeitä, ja jos et niitä tunne kysy isältäsi ja äidiltäsi. He kyllä tietävät.
- Allah_kieltää
Tumputtaminen on kielletty. Käsi tulee raskaaksi eikä sitten pääse paratiisiin
- miljunääri.apuun
Siinä tapauksessa Miljunääri-Sipilän VELVOLLISUUS on ostaa jätkille Pumpattavia Barbaroita. Sinne vaan liemet nuken vittuun.
- paratiisiin_haluamme
miljunääri.apuun kirjoitti:
Siinä tapauksessa Miljunääri-Sipilän VELVOLLISUUS on ostaa jätkille Pumpattavia Barbaroita. Sinne vaan liemet nuken vittuun.
Sitä vaan haluun kysyy, että jos panee sitä Pumpattavaa Parparaa persereikään niin pääseekö siinä tapauksessa Paratiisiin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oulaisen vaalitulos: Vahva alku, mutta lisää toimia tarvitaan
Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus167150- 1972510
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1021947En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.761517Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k1911069- 41980
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va46949- 77853
- 45729
Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."
Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka7708