Sytytänkö?

miet

Olen 156cm lyhyt nuori nainen. Urheilen joten minulla on urheilullinen kroppa,treenatut kädet,kapea vyötärö pyöreä pylly ja kiinteät jalat. Mutta rinnat ovat aika pienet,ne ovat pyöreät mutta Muistuttavat enemmän teinin tissejä kuin aikuisen naisen. Kasvoiltani olen sellainen ihan tavallisen nätti tai söpö. Olen ulospäin suuntaunut ja todella vilkas. Pilke silmäkulmassa ja ehkä sellainen joka vittuilee mutta hyväntahtoisesti. En kuitenkaan tykkää olla kaiken keskipisteenä ja vetää ns showta .Kiinnittäisinkö kenenkään huomiota siinä mielessä? En nimittäin itse osaa arvioida milloin mies olisi kiinnostunut .

12

116

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Prprpr

      Kuulostaa erittäin viehättävältä. Itse tykkään pienistä rinnoista enemmän kuin suurista. Myös lyhyehkö on kaunista.

    • kyllä sytytät

    • Kyllä sytytät. Kuva tietysti olisi kiva mutta tärkeintä on eleet ja ilmeet.

    • Jaksakko hyvin huonekaluja kantaa?

      Kerrostaloohin ei tartte.

    • Kyllä sytyttää...

      • aloittajaite

        Aloittaja on kaljamahainen mies ja hölmöläiset peräkammarinpojat menee aina helppoon no tulkkeehan nussimaan hihihihih


      • Naineen

        Näin naisena voin sanoa, että kun joku mies kertoo mulle itsestään tietoja ns.paperilla.
        En tosiaan voi tietää sytynkö vai en > voi vaikuttaa hyvältä.mutta siihen syttymiseen vaaditaan kyllä kontakti, että todella tietää syttyykö vai jääkö vaan ns.kylmäksi.
        Ihan siis mahdotonta tietää pelkän kuvauksen perusteella.


    • jukkia

      olet varmasti kaunis olet vaan varmasti harmissi vaan pituudestasi mutta kaunis

    • ulkoisesti, kyllä sytyttät :)

    • Kuvauksesi perusteella sytytät ainakin tällaisen 50v urheilevan melko pitkän miehen.

    • Ettaijasytyttöö

      Mites kokkailuhommat, osaatko lämmittää Saarioisen makaronilootaa mikrossa?

    • Taskuraketti sytyttää aina.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      215
      4761
    2. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      40
      3261
    3. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      35
      2955
    4. PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan

      kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist
      Maailman menoa
      84
      2923
    5. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      60
      2826
    6. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      90
      2655
    7. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      14
      2391
    8. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      101
      2192
    9. Miksi eristäydyt?

      Onko jokin syy kun vetäydyt omiin oloihin?
      Ikävä
      148
      1531
    10. Vapaa- ajan asunto palanut Haapavedellä

      Haapavesi päässyt Iltalehteen Vapaa- ajan asunto palanut 35 neliötä palanut. Missä päin tämä on ollut? Poliisin tutkinn
      Haapavesi
      9
      1190
    Aihe