Pari vuotta kestäneen suhteen aikana mies on nuollut yhteensä maks 15 kertaa jos niinkään monta kertaa. Tykkäisin tosi kovasti saada suuseksiä ja pari kertaa olen sitä pyytänytkin. Tällöin olen sitä kyllä saanutkin, mutta nautintoa on häirinnyt se, että tiedän miehen tekevän sitä vain minun mielikseni koska ei kehtaa kieltäytyä.
Aiemmassa suhteessa sain suuseksiä ja seksiä ylipäätään niin paljon kuin vaan ikinä teki mieli, ja yleensä miehen aloitteesta. Voi kunpa saisin tässäkin suhteessa tuntea itsensä haluttavaksi ja seksikkääksi ja saisi seksiä useammin kuin kerran viikossa/kahdessa viikossa... tuntuu masentavalta olla alle 30-vuotiaana tällaisessa tilanteessa :(
Aiemmassa suhteessa sain suuseksiä ja seksiä ylipäätään niin paljon kuin vaan ikinä teki mieli, ja yleensä miehen aloitteesta. Voi kunpa saisin tässäkin suhteessa tuntea itsensä haluttavaksi ja seksikkääksi ja saisi seksiä useammin kuin kerran viikossa/kahdessa viikossa... tuntuu masentavalta olla alle 30-vuotiaana tällaisessa tilanteessa :(
Vastaukset 40
Vanhimmat
Puhukaa toisillenne! Ei se haittaa, vaikka hän tekee sen vain sinua miellyttääkseen. Se on antamista.
eka oli jännämies ja nykyinen elättäjä
Varataan vaikka hotellihuone viikonlopuksi niin lupaan nuolla sinua ja rakastella sinua koko viikonlopun. Tulet tuntemaan itsesi varmasti halutuksi. Et tule pettymään
Jaa, muutaman vuoden päästä toivot, että seksiä olisi edes muutaman kerran vuodessa...
Onko puutarha hoidettu, ettei liika pusikoituminen vie intoa?
Tuntuu ehkä wanhan kertaukselta, mutta mistä ihmeestä te ihmiset löydätte itsellenne noin eri "planeetalta" olevia seksipartnereita tahi seurustelukavereita? Jollei asiat ala luonaamaan muutaman kerran jälkeen, ei edes hienovaraisten vihjeiden saattelemana, niin eikö silloin olisi aika vetää lopulliset johtopäätökset suhteen kestävyydestä?
Koittakaa nyt hyvät ihmiset löytää itsellenne edes hieman samoilla arvoilla varustetut ihmiset. Älkää jääkö roikkumaan epätoivoisiin suhteisiin, ja tehkö itsestänne jotain marttyyreitä. Ei se sinun miehesi ainakaan tule tuosta muuttumaan kovin paljoa, koska muutos lähtee aina itsestänsä. Sitä en osaa sanoa miksi naisen pimpannuoleminen on vastenmielistä, koska ainakin itselle se on 1. kokemuksesta asti maittanut oikein hyvinkin.
Jollei toisen osapuolen tarjoama seksi miellytä, ei edes sen jälkeen kun olet koittanut kertoa mitä haluat, niin eiköhän silloin ole ns. kytkimen nosto edessä? Ja samalla aallonpituudella olevan partnerin etsintä. Jeesus teidän kanssanne. Toki, jos tyydyt tilanteeseen, niin se on sitten toinen lukunsa, avauksesi perusteella epäilen ettet ole ihan tyytyväinen tilanteeseen.
No, elämä on täynnä valintoja....
Parisuhdeterapia?
Voin antaa suuseksiä. Voit myös haukkua minua huora si. Saat läimäytellä kasvoille ja antaa remmiä pikku lutka lle si.
Tuo on kyllä sääli jota kirjoittaja kokee. Minusta mikään ei ole niin ihanaa kun saa nuolla Naista pitkään ja huolella :)Voisin nuolla vaikka kuinka kauan ja kaikista mahdollisista asennoista ;)
Jos ei pidä niin ei pidä! Mies vaihtoon tai sit vieraisiin...
Tasan ei käy onnenlahjat. Minä taas tykkään antaa naiselle suuseksiä...ihana saada nainen voihkimaan, kun kieleni seikkailee kiimaisessa pillussa
kannattais pestä se värkki joskus....
Pesen sen kyllä päivittäin useaankin kertaan, yleensä wc-käyntieaamun yhteydessä. Sheivaan myös säännöllisesti.
T. Aloittaja
Koitappa Välilä karvaisia tarjota.
Ei kaikki pidä posliinista
Missä päin olet ? Tarjoan sinulle...
Terapia tuskin auttaa, kyllä se halu lähtee suoraan sydämestä, joko nuolemisestatykkää tai ei.
Sama kun impotenttia terapialla saada kalu toimimaan, onko joskus muka onnistunut?
Toiset ovat aktiivisempia kuin toiset, ja osa lähes kyltymättömiä onneksi niitäkin on, jos kiinnostaa laita postia [email protected]
Voi voi olisitpa minun niin ei tarttis anella
Itse ostin vastaavassa tilanteessa suuseksikoneen, http://www.rosawilly.fi/product/vibraattorit/lelo-ora-2-suuseksi-simulaattori-musta/ Eihän se tietenkään sama ole. Nautin kuitenkin masturboinnista laitteeni kanssa. Ja jäihin se mieskin sitten matkasta...
TainaSM,jos jossain välissä patterit uupuu,täällä olisi korvike ennenkun ehdit uusia hankkia...😉
No, nyt tämäkin ongelma on ratkaistu, kun päätin suhteen tämän miehen kanssa. Seuraavaksi alan seurustelemaan vain sellaisen miehen kanssa, jonka kanssa seksi toimii kaikinpuolin. En ota enää yhtäkään estoista miestä.
Sehän tapahtui nopeasti kun sait kunnon ohjeet. Jäin hieman ihmettelemään miksi se edellinen suhde loppui vaikka kaikki pelitti niin hyvin
se asia voidaan korjata jos taantunut vaihe kotona oon komea sinkuksi jäänyt 35v186cm80kg18cm ja lupaan että kun meet kotiin oot saanut jotain että se näkyy itseluottamuksena ja huokuu susta että ukkosi on pakko laittaa parastaan jos menee puihin kun uusi rietas halukas nainen vaatii paikkoja nuoltaviksi ja huolellisesti seksikkäät vaatteet lelu vieressä hajareisin komennat poikaa opettelemaan jos ei osaa muuten väärä mies sun henkiselle naiselle saisinpa sut lasilliselle uskoisin saavani sut huomaamaan kuinka haluttava oletkaan ja viettää yön sut vapisemaan laittasin ja opettaisin miten miehet sua palvoisi illasta toiseen otahan yhteyksiä jos ei ukkosi opi millainen naisten mieli ja halut onkaan tsemppiä ukolles jheinovantaa toivoo..)
Mulla on ollut samat ongelmat. Pidin (sinkkuna ollessani) suuseksistä ja varsinkin sen antamisesta naiselle. Nyt sitä ei vaan saa, vaikka pyytäiskin. Sinkkuna ollessa minulla oli monia naisia, jotka antoivat pelkästään nuolla... koska varattuja olivat, niin itse panot jäi suorittamatta;) sehän olisi pettämistä. No saihan hyvällä suuseksillä jopa paremmat "panot" aikaiseksi. Koitahan pärjäillä aloittaja!
Rakastan suuseksiä, molemminpuolisesti se on kaikkein ihaninta, mutta haluan myös miellyttää sinua; nuolla sinua, kun istut povillasi alapääsi minun kasvojen tasolla, laskeudut ja annat minun alkaa nuolla clitoristasi ja koko alapäätäsi niin kauan, että voihkit ja vaikerrrat: "tee sitä, lisää, älä lopeta, jatka, jatka, tämätuntuu taivaalliselta..." Ota minuun yheyttä meilillä, os. [email protected] ja aletaan tapailla. HALUAN SINUA JA ERITYISESTI NUOLLA ALAPÄÄTÄSI!
Blizzard
Edellisessä suhteessa ei mies halunnut antaa suuseksiä.mitään syytä siihen ollut. Mutta silti ruinasi poskeen ottoa ;p jos mä en saa..ni en anna.
Tässä suhteessa sitten aivan loistavaa suuseksiä molemmin puolin..
Eikö kannattais puhua mikä mättää ??
Minulla tilanne on päin vastoin, mä olen mies ja haluaisin antaa naiselle suuseksiä, en vain saa antaa, naiseni on sitä mieltä että se on minulle epämiellyttävää nuolla hänen pillunsa niin ei anna minun tehdä sitä. Joskus olen kyllä saanut, ja ei se epämiellyttävää ole, mutta nyt on taas kauan kun mä kielellä pääsin sinne alas. Voisin kyllä nuolla peppua jos hän siitä tykkäisi, ja nussisin sitä samaa, mutta sellaista ei tule tapahtumaan.
Vaimoni kanssa meillä toimi seksielämä ennen vaan eipä enää. Nykyään kaikki on vaan yäk ja irstasta. Tavallinen ns. Sunnuntai ajelu kyllä käy. Hellyys ja koskettelu on jäänyt pois yritän kyllä osoittaa hellyyttä ja koskettelu myös seksin olkopuolella mutta aina on joku syy kiire ei nyt pitää siivota jne. Rakastan nuolemista yli kaiken mikään ei ole parempaa kun nainen voihkii kiimasta ja laukeaa naamalle. Nyt olen alkanut etsiä ns. Salaseuraa ja harkinnut jopa maksullisista, mutta se ei oikeen kyllä sytytä. Kunpa löytäisi löytäisi jonkun samassa tilanteessa olevan. Ps. On yritetty jutella asiasta ei ole tuottanut tulosta.
Mistäpäin olet ? Haluaisin niin myös saadakkin, antaminen on itsestään selvyys.
Moi. Seinäjoelta toivottavasti en kovin kaukaa.
Minäkin haluaisin paljon ja pitkään suuseksiä.se olisi taivaallista.Kun vaan mummo löytöisi jostakin miehen ,niin kyllä antaisin.
Moikka. Mistäpäin olet?
Olen 39 vuotias Helsingissä asuva liikenneonnettomuudessa ollut mies jolla on vain ja ainoastaan jalat halvaantuneet ja etsin tositarkoituksella sinua ihanainen nainen.Kenelle ei ole pyörätuoli ja liikenneonnettomuuteni este niin otatko yhteyttä 0458802921
Kaikki aina sanovat että puhukaa asiasta jne... Kokemuksesta tiedän ettei se puhuminen aina varsinkaan silloinkun sitä suuta pitäisi käyttää ihan muuhun ;)
Itse miehenä tuntuu etten voisi liikaa antaa suuseksiä vaimolleni, joka taas ei jostain syystä ole kovin innokas sitä saamaan vaikka orgasmin saa joka kerta kun pääsen häntä nuolemaan.
Jos sinua kiinnostaisi molempia hyödyttävä suullinen suhde niin laita minulle mailia [email protected] niin suunnitellaan kuinka voimme toisiamme hyväillä suulla ;)
musta on ihanaa nuolla pillua ja samalla hieroa rintoja
ja vasta kun kulli on ihan kivikova niin tuun päälle
ja nain oikein kunnolla
kyllä nyt on ensimmäisen maailman ongelmat ihmisillä. voi ristus. itse en ole saanut mitään seksiin liittyvää 4 vuoteen eikä ole käynyt mielessäkään ruveta itkemään asiasta. Niin mitätön osa elämää kuitenkin vaan joka on nostettu niin suureksi asiaksi. Olette tuollaisia vitun mitään ajattelemattomia lampaita jotka tanssii median pillin mukaan eikä selvästikään ole yhtään omaa ajatusta päässä.
Likanen luuska mitä tuut tänne kirjottelemaan tommosia. vois auttaa jos pesisit/shaveisit jauhelihas.
Oisko tuota pussiolutta hörpitty, mikromuovilla saattaa olla jotain tekemistä tai sitten muovipulloista ja rasioista irronnut fenolien lisäksi estrogeenia muistuttavia aineksia syöty juotu ja muistappa vilkasta ukkos rintojen kehitystä, kun ne alkaa olla koripallon kokoisia on jo syytäkin huolestua. Itte käytän mahollisimman vähän muovi juttuja. Ja ap aloitukseen niin naisen herkullisin osa on siinä navan alapuolella, monumentaalinen häveliäisyyteni estää sanomasta sitä pimpiksi tai pilluksi.
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://arara-ik.com/H/U6c5S5
No iteppä olet valintas tehny sinänsä harvinaista et tykkäät jot mies nuolee itseni kohdalle on useimmiten sattunu naisia jotka ei siittä kai ole erityisemmi pitäneet kun ei ole ainakaan kovin helposti saanu pillua nuolla
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://arara-ik.com/H/J3m4G5
Jos pääkaupunkiseudulta löytyy naisia, jotka kaipaavat nuolentaa, niin täällä on siisti, terve ja kohtelias herrasmies valmiina palvelemaan
kieliherra(a)meiliboxi.fi