Kaikki joukolla mukaan itsenäisyyttä juhlimaan ja mieltä ilmaisemaan Helsinkiin. Tässä hyvää infoa päivän tapahtumista:
https://kevinservin.wordpress.com/2015/12/05/itsenaisyyspaivan-tapahtumainfo/
Hyvää itsenäisyyspäivää kaikille!
,,,
Kaikki joukolla itsenäisyyttä juhlimaan!
Itsenäisyys
7
62
Vastaukset
Niin..onko sitä itsenäisyyttä täysin enää..
- Enuskallapaikalle
Anarkistit ja muut kulttuurimarxistit klo 17.30 Hesperian puistossa.
Jenniä käy sääliksi, kuten kaikkia nuoria naisia jotka roikkuvat vanhan äijän käsipuolessa.
Rättipäillä ne olisivat tosin pikkulapsia. Mitä tuo koiraharrastaja vinkuhintti muuten täällä kommentoi, eikös sen pitäisi olla ilmentämässä isänmaallisuuttaan rikkomalla muutaman porvarisian ikkunat?
Vai etkö niiskunyyhky uskaltanut kadulle tänään?
HAHA! PAskahousuhippi! HAHAHA!!!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 181836
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs561794- 821433
- 1761418
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3081380- 211359
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti981005Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä62984Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää34965- 349874