Kinky rangaistus laiskuudesta

kinkynbi

Olin keväällä 1996 lopettelemassa peruskouluani helsinkiläisellä yläasteella. Johtuen erinäisistä syistä jäin pois kevään viimeiseltä liikunnan kaksoistunnilta, jolla oli ollut voimistelua. Lisäksi minulta oli jäänyt rästiin terveystiedon koe. Niinpä seuraavana päivänä törmäsin koulun käytävällä vasta vuoden koulussamme olleeseen nuoreen ja vaaleaan liikunnanopettajaamme Anneen, joka ilmoitti ettei voi antaa minulle merkintää päästötodistukseen ilman näytettä voimistelutaidoistani ja terveystiedon hallinnasta. Sovimme että käyn tekemässä tarvittavat suoritteet huomenna iltapäivällä liikuntasalissa. Hän sanoi järjestävänsä voimisteluvälineet valmiiksi saliin, ja poikkeuksellisesti myös hyväksyvänsä terveystiedon kokeen suorittamisen suullisesti.

Niinpä menin seuraavana päivänä kolmelta liikunnanopettajien työhuoneeseen, joka sijaitsi liikuntasalin perällä välinevaraston takana. Koputettuani oveen astuin sisään ja lähdin menemään suoraan Anne-opettajan työtilaa kohti, joka sijaitsi matalan sermin takana. Yllätyksekseni huomasin, että Annen seurassa oli myös poikien liikunnanopettaja Mauri, joka istuskeli rennosti Annen työpöydän reunalla. Mauri oli jo reilusti yli neljänkymmenen, viime vuosina hieman vatsaa kasvattanut isokokoinen mies, joka auktoriteetillaan täytti koko huoneen, ja sai monen tytön jalat tutisemaan. Hänellä oli tapana aina ”siviilissä” ollessaan käyttää harmaata irtotakkia ja mustia suoria housuja, ja niissä hän oli nytkin. Ehdin jo hieman säikähtää kokeen suorittamista suullisena kahden opettajan läsnä ollessa, mutta Anne kehotti minua ottamaan rauhallisesti ja vakuutti kokeen olevan pian ohi.

Anne, joka oli pukeutunut vaaleaan neulepuseroon ja mustaan polvipituiseen hameeseen, istui työtuolissaan pöytänsä takana, ja pyysi minua tulemaan eteensä kuulustelua varten. Hän kysyi onko minulla jo voimistelutrikoot valmiina verkkareideni alla, jotta suullisen kokeen jälkeen päästään pian itse asiaan. Vastattuani myöntävästi, hän kehotti minua riisumaan verkkarini, ja taittelemaan ne siististi työpöydän reunalle. Tein työtä käskettyä, ja olin nyt siis valmiina tummansinisissä voimistelutrikoissa, joita olin jo vuosia käyttänyt NNKY:n harjoituksissa, silloin harvoin kuin meillä oli voimistelua ohjelmassa ollut.

Annen seuraava pyyntö tuntui minusta heti alkuun kummalliselta. Hän pyysi minua polvistumaan eteensä tuolin ääreen, ja nojaamaan eteenpäin. Tällä hän kuulemma halusi selvittää, ovatko ristiselkäni lihakset kunnossa. Kun laskeuduin alas polvilleni ja kumarruin, tilaisuuden luonne muuttui silmänräpäyksessä. Anne levitti yhtäkkiä jalkansa ja nosti hamettaan ylöspäin. Näin heti, ettei hänellä ollut pikkuhousuja. Ennen kuin ehdin oikeastaan ajatellakaan mitään oli taakseni huomaamattani siirtynyt Mauri ottanut poninhäntäni lujaan kouraansa, ja painoi nyt pääni suoraan Annen jalkoväliin. Yllätyksen ja hämmennyksen sekaisin tuntein kuuntelin, kun Anne komensi minut tiukalla, opettajamaisella äänellä tekemään nyt juuri niin kuin he Maurin kanssa sanoivat. Anne totesi tilanteen nyt olevan tämän, ja neuvoi minut unohtamaan muut ajatukset, ja nuolemaan alapäätään (en halua käyttää kirosanaa jota hän käytti) siten kuin minua neuvotaan. Hän käski minun pitää silmäni auki, työntää kieleni ulos, ja nuolemaan hänen pimppiään ylös-alas liikkeellä, sekä välillä työntämään kieltäni hänen sisäänsä. Ja niin minun oli tehtävä.


En ollut ikinä edes halunnut ajatella miltä toinen tyttö (tai nainen) maistuisi sieltä. Vaikka tilanne hävetti minua suunnattomasti ja tunsin itseni nöyryytetyksi, en kuitenkaan muista ajatelleeni maun olevan pahan. Hän tuoksui itse asiassa siltä mansikanmakuiselta suihkugeeliltä, jota tiesin isosiskoni käyttävän. Hän oli siis juuri peseytynyt minua varten. Nuollessani tunsin kieleni alkavan vähitellen liikkuvan liukkaammin, samalla kun hän kostui enemmän. Samalla maku muuttui erilaiseksi, ja se muistutti ehkä hieman isovanhempieni mökillä joskus maistamaani suolasilliä, kylläkin paljon laimeampana.
Anne nojasi taaksepäin tuolillaan, ja ilmiselvästi nautti suunnattomasti työskentelystäni hänen alapäässään. Hän levitti jalkansa täysin auki, ja käski minun jäykistää kieleni niin, että voisin helposti työnnellä sitä edestakaisin hänen sisäänsä. Sitten hän pyysi Maurin irrottamaan otteensa poninhännästäni, ja tarttui siihen itse alkaen liikuttamaan päätäni nopeaan tahtiin alapäätään vasten. ...

Lue koko tarina täältä:
http://seksitarinat.nettiporno.net/kinky-rangaistus-laiskuudesta/

4

4237

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • paiskalaska

      Mitäs olit laiska paska

    • kinkyqueenie

      Ihanan kinkyä

    • huorratkurriin

      Rangaistus kuuluukin laiskalle huoralle!

    • Vanhemmat pelkäsi etten pääsisi matikan numeron takia suunniteltuun lukioon. Palkkasivat minulle teekarin opettamaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      52
      1580
    2. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      354
      1335
    3. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      38
      1124
    4. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      350
      1076
    5. kolme tunnistetta kaivatustasi

      Anna kolme tunnistetta kaivatussasi!
      Ikävä
      62
      1071
    6. Kai mua vähän

      Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine
      Ikävä
      137
      959
    7. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      33
      831
    8. Treffi-ilmoituksia!

      Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte
      Sinkut
      204
      788
    9. Riittäisikö se

      Että nähtäisiin viikonloppuisin? Naiselta.
      Ikävä
      62
      648
    10. Olenko käsittänyt oikein?

      Tykkäät, mutta et halua mitään (ymmärrän kyllä syyn miksi et).
      Ikävä
      42
      639
    Aihe