mikklin löytöelintalo

mikisi ne ei siellä anna ihmisille kissaa jos hakee?talo on täynnä kissoja :(
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vae että löötöelintalo? Kukaha niitä elimiä sitte löötännöö? Ja lienevätkö ennee iha elinsiirtokunnossakkaa?:D

Äänestä

Ehkä siksi, kun et osaa kirjoittaakaan oikein. Miten silloin sujuisi kissanhoito.

Äänestä

nyt sentään kaikenlaisille turakeille kissojakaan anna.

Äänestä

Kissan saadakseen pitää olla peruskoulun päästotodistuksessa keskiarvo vähintään kahdeksan. Ja se ei välttämättä edes riitä, riippuu miten paljon kissojen haluajia on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikissaa kirjoitti:

mikisi ne ei siellä anna ihmisille kissaa jos hakee?talo on täynnä kissoja :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu