Kaksi punikkien rakastamaa ISIS-terroristia

pidätetty, syytetään yhdestätoista terroristisesta murhasta.

Vasurit saavat sitä mitä ovat halunneet Suomeen - ISIS:sen terroristeja. Missä muuten viipyy se "äärioikeiston" riehunta? Viimeksikin 130 vasuri kusipäätä pidätettiin.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015121020811810_uu.shtml
1055
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Olen jo kääntynyt muslimiksi.

Äänestä

Koeta aikuistua, tai selvitä edes mikä on punikki.

Äänestä

Up

Äänestä

Perssuthan niitä ovat tänne imuroineet ja perssut ovat maahanmuuttolinjausten takana. Joten ilmeisesti perssut ovat sitten punikkeja...

Äänestä

Onhan se tietenkin persuille hyvä kun ovat löytäneet hengenheimolaisensa maailmalta...

Äänestä

Perussuomalaiset ovat tuoneet puolessa vuodessa 33000 mamua suomeen, persut voisivat muuttaa lahkonsa nimen vähemmän suomalaidia ja suomalaisuutta halventavaksi .

Äänestä

Lähettää toimintavalmiin armeijan , isis!

Äänestä

Soini vois hoitaa hommansa ja lähteä neuvottelemaan islamiseen kalifaattiin syntyneestä tianteesta.

Äänestä

Niin persujen mielestä kansan ei tule ilmaista mielipiteitään. Kaikista ollaan hyss. hyss.

Äänestä

Soturit tuli edellä.. Aseet perässä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


häivy.vasuri kirjoitti:

pidätetty, syytetään yhdestätoista terroristisesta murhasta.

Vasurit saavat sitä mitä ovat halunneet Suomeen - ISIS:sen terroristeja. Missä muuten viipyy se "äärioikeiston" riehunta? Viimeksikin 130 vasuri kusipäätä pidätettiin.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015121020811810_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu