Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kasvoille istujaa naisesta päin?!?

Haluan tuntea painetta kun istut naamalleni ja hierot paljasta pyllyäsi suuni edessä minulla kieli samalla maistellen sun ihanaa persereikääsi ja pilluasi.Samalla käsket minua runkkaamaan. Haluan laueta kun nuolen sun persereikää. Löytyykö vapaaehtoisia? En saa tätä ajatusta mielestäni pois..
11257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tuo on kyllä yks parhaita juttuja nuollessa. Ite tykkään kans jos nainen istuu naamalla :)
Mitäs naiset tykkää jos mies nuolee pyllyä huolellisesti ?

Äänestä

Kyllä munya kiinnostaisi joo on 19v tyttö joo jos haluut niin voinctunkee perseenicsun naamaa

Äänestä

Missä meet!

Äänestä

mielelläni.puhupa lisää tuhmia

Äänestä
  • Hei minäkin haluan posliinia istumaan naamani päälle,ihanaa nuolla naista tässä asennossa.Nainen voi vaikutta kielen painoon ja kohtaa mitä haluaa nuolevan.
    Nuolemisiin.

    Äänestä

  • Matleena laitappa viestiä tulemaan :)

    Äänestä

Toi on tosi kiihottavaa ja mahtavaa. Upeaa kun on karvaton pillu suun edessä ja nenä persereiän suulla. Mikäs siinä vuorotellen nuolla ja imeskellä molempia reikiä vuorotellen. Sitten vielä kun sais kunnon ruiskauksen naamalle, niin se kruunaa kaiken!
Valitettavasti niitä naamalle istuja on vähän ja täälläkin vain sairaat äijät esiintyy naisena ja tumputtaa näille jutuille. Ja osalla ei ole mitään käsitystä naamalle istumisesta ja sen tarkoituksesta.

Äänestä
  • Ei meitä naamalle istujia ole vähän, jotkut ei vain kehtaa myöntää sitä paras asento ikinä kun saa istua hajareisin miehen naamalle ja antaa kiimaisen kostean p.....a miehen nuoltavaksi, parasta seksiä kun saa laueta miehen naamalle ja sit tietenkin hoidan kumppanini nuolen (lutkutan)ja imen ja nielen tietenkin kaiken, sperma on oikein terveyspommi ja nuoruuden lähde.

    Äänestä

Ei facesitting ole kovinkaan monen naisen juttu oikeasti....

Äänestä

Mua kiinnostas nainen pyllyn kanssa naamalleni..voitteko naiset ottaa yhteyttä tai laittaa spostios nii meilaan

Äänestä

Parasta on kun asetut miehen naamalle hajareisin niin että itse voit hieroa ja nuolla miehen elintä, siinä samalla voit mielin määrin nauttia kun miehen kieli nuolee pimppaasi ja voit hieroa hellin liikkein pimppaasi miehen naamalla, ja mikä parasta voit tehdä sitä juuri niin kauan että laukeat, se on todella nautinnollista. Nyt alkoi taas tehdä mieli.... eilen illalla juuri nautiskelin ja nyt haluaisin taas.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Viiskytmies kirjoitti:

Haluan tuntea painetta kun istut naamalleni ja hierot paljasta pyllyäsi suuni edessä minulla kieli samalla maistellen sun ihanaa persereikääsi ja pilluasi.Samalla käsket minua runkkaamaan. Haluan laueta kun nuolen sun persereikää. Löytyykö vapaaehtoisia? En saa tätä ajatusta mielestäni pois..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu