Teit minut onnelliseksi!

Anteeksi :(olen vaan vähän hidas hämäläinen,en ilkeä.Jatka.
6114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mitäs oivalsit?

Äänestä

siihen ei tarvita kuin yksi ainoa sana.

Äänestä

Niin kun hymyilit mulle.

Äänestä

Sä teit mut surulliseksi. Miksi jatkaisin mitään, kun käsket mua etsimään jonkun toisen.

Äänestä

Mikä on tärkeämpää, hauska, iloinen, hieman hassu ja sillä on merkitystä. No, sehän vain lämmin on ajatus tämäkin, jonka sulle näin lähetetään. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskovaan kirjoitti:

Anteeksi :(olen vaan vähän hidas hämäläinen,en ilkeä.Jatka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu