Harrastat sydänten murskaamista

Miltä se tuntuu, onko voittajafiilis? Sulle ei näytä riittävän naisten irl huomioiminen vaan tarvitset huomion heiltä myös täällä.
11133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

En ainakaan minä ole semmonen ori. En ikinä huolis muuta, kun sen yhen.

Äänestä
  • miks ihmeessä luulet et toi ois sun ihmiseltä jos et kerran oo alotuksessa kuvatun kaltanen? miten te ootte jokkut noin harhasia, syyllistätte täysin asiaan kuulummattomia ihmisiä muitten kirjotuksista? mikä mättää?

    Äänestä

  • nääonkummia kirjoitti:

    miks ihmeessä luulet et toi ois sun ihmiseltä jos et kerran oo alotuksessa kuvatun kaltanen? miten te ootte jokkut noin harhasia, syyllistätte täysin asiaan kuulummattomia ihmisiä muitten kirjotuksista? mikä mättää?

    toimineensa ainaki täällä just noin vaikkakin kieltää, sehän on ite palstapelle.

    Äänestä

Olet vaa rakastunu väärään, sitä se e-pillereiden syönti teettää. Kehosi luulee vääräntyyppistä ihmisrotua oikeaksi ja sitten se jättää sut.. jne.

Äänestä

käytöstä.

Äänestä

Vain komeat amerikkalaiset sitä harrastaa. Ei olla Hollywoodissa.

Äänestä

Hauska juttu kyllä että minulle ei ole tullut vastaan ainoatakaan miestä jonka ympärillä olisi naislaumoja. Erittäin hyvännäköisiä lihaskimppuja, salilla hauista reenaillut monet niistä ja älyttömän hyvännäköisiä vaan eipä ole naisia ympärillä pyörimässä vaan ne joutuu juokseen naisten perässä ja pakkia tulee. Taitaa olla enemmän naiset ne joiden ympärillä hyörii ja pyörii miehiä ja miehet sitten vaikka kuinka komeita niin joutuu niitä naisia metsästään. Ei taida naiset olla niin rohkeita itseään tyrkkyttään jos ei sitten nainen jo lähetele 50 vuotta. Niistä oon kuullut että ne vaikka maksaisi että saisi kyydit nuoremmalta mieheltä.

Miehet on altavastaajia tässä "haaremiudessa"

Äänestä
  • On niitä. Huono itsetunto se vain pyrkii mitätöimään tosiasioita. On sellaisia naisiakin, niin ihania, että heitä on vaikea vastustaa kenenkään.

    Äänestä

  • En ole huomannut, vaikka paljon todella hyvännäköisten salilla ahkerasti käyvien miesten seurassa vietän paljon aikaa esim. baareissa. Ehkä en huomioi tai vahtaa tai sitten minua ei asia liiemmin kiinnosta mutta en ole huommannut naisparvee kenenkään niiden ympärillä. Enemmänkin ne on olleet häätämässä minun ympäriltä baarin muita miehiä ja niiden koko ilta on kulunut muille uhitteluun...Ehkä se täystyöllistänyt sitten ne niin ettei naiset uskaltaudu lähelle tai ehkä minun läsnäolo on saanut naiset pakeneen. Emt.

    Joka tapauksessa perus baari ilta on kulunut niin heidän kanssaan että he vahtineet minua koko illan tiukasti ja aina välillä lähteneet etsiin panoa illalle. Ei tulosta. Valomerkin läheisyydessä hätä että nyt jää ilman panoa ja sitten sieltä on jo lähtenyt mukaan 15 vuotta vanhempi nainen tai tukevassa humalassa oleva tavallinen hiukan pyöreämpi nainen kainalossa kotiin ihan viimeisen puolen tunnin aikana nopeasti iskettynä.

    Äänestä

  • MinunHuomioniLähipiirist kirjoitti:

    En ole huomannut, vaikka paljon todella hyvännäköisten salilla ahkerasti käyvien miesten seurassa vietän paljon aikaa esim. baareissa. Ehkä en huomioi tai vahtaa tai sitten minua ei asia liiemmin kiinnosta mutta en ole huommannut naisparvee kenenkään niiden ympärillä. Enemmänkin ne on olleet häätämässä minun ympäriltä baarin muita miehiä ja niiden koko ilta on kulunut muille uhitteluun...Ehkä se täystyöllistänyt sitten ne niin ettei naiset uskaltaudu lähelle tai ehkä minun läsnäolo on saanut naiset pakeneen. Emt.

    Joka tapauksessa perus baari ilta on kulunut niin heidän kanssaan että he vahtineet minua koko illan tiukasti ja aina välillä lähteneet etsiin panoa illalle. Ei tulosta. Valomerkin läheisyydessä hätä että nyt jää ilman panoa ja sitten sieltä on jo lähtenyt mukaan 15 vuotta vanhempi nainen tai tukevassa humalassa oleva tavallinen hiukan pyöreämpi nainen kainalossa kotiin ihan viimeisen puolen tunnin aikana nopeasti iskettynä.

    Ei ulkonäkö kaikkea merkkaa, paljon on muita asioita.

    Äänestä

  • Tosiasiahanseon kirjoitti:

    Ei ulkonäkö kaikkea merkkaa, paljon on muita asioita.

    Ei niin, mutta baarissa nyt ei ainakaan ehdi syvällisesti toisen luonteeseen paneutuun. Ehkä muut naiset saatavat huomata että heitä kiinnostavan miehen koko energia ja keskittyminen kuluu yhden naisen "vapaana" ja "koskemattomana" pitämiseen baarissa niin eivät sitten siksi parveile. emt.

    Mä en jaksa edes keskittyä vahtimaan miesseuralaisiani niin tarkkaan. En hirveästi siksi edes sellaisia asioita kiinnostu seuraan että mitä tapahtuu jos ne mies/miehet on minusta kaumpana. Uskaltaako niitä silloin joku nainen/naiset lähestyä enemmän. Tosin ei paljoa ole tarvettakaan kun nämä miehet aika tiiviisti tuntuu minun läheisyydessä tykkäävän olla eikä kovin kauaksi karkaile eikä minua silmistään laske pitkäksi aikaa. Naurattaakin välillä huomata kuinka suloisia otuksia minulla seurassani on jos häviän näköpiiristä alkaa jo ne hermustuneena etsimään että missä se nainen menee. jos ei katseella löydä niin sitten ne jo lähtee etsimään. <3 Söpöö

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jatkavalitsemallastiellä kirjoitti:

Miltä se tuntuu, onko voittajafiilis? Sulle ei näytä riittävän naisten irl huomioiminen vaan tarvitset huomion heiltä myös täällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu