TAKUUT JA AVUNSAANTI

HALVAT HINNAT on esimerkki surkeasta verkkokauppapalvelusta. Ensimmäiset ostokseni , muistikortteja, tippui neljän kuukauden aikana soittojen ja valitusten jälkeen. Lopulta puuttuneista maksettiin rahat takaisin kun "uhkailin" oikeustoimin.
Ostamaani F-securen suojausohjelman mukaan ei tullut avauskoodia , ja kun sitä kyselin , niin viikon päästä vastattiin että ota yhteyttä F-Secureen, he8HALVAT HINNAT) vaan myy . olin jo ottanut yhteyttä ja asia oli hoidettu F-Securesta ERINOMAISESTI. Kun moitin HALVAT HINNAT toimintaa niin sitten vasta asiakkaan haukkuminen alkoi. Se oli viimeinen ostos k.o nettikaupasta. Toinen , Verkkokauppa. com mainostelee niitä vuoden lisätakuita telkkareihin ym , mutta kun lukee heidän takuuehdot , niin 1500 euron TVstä voi saada 300-500 euroa korvausta kahden vuoden jälkeen.??? Siksi suosittelen isoja myymäläketjuja ja heidän verkkokauppaansa. Takuu - ,neuvonta - ja huolto onnistuu aina lähimmän liikkeen kautta FYYSISESTI . Homma toimii ja asiakas on tyytyväinen. Toimituskulut on yleensä 0 euroa kun toimitus tapahtuu lähimpään myymälään verkkokaupasta.
Verkkokauppojen huono puoli on myös palautukset. Ehdoissa lukee että palautus hyvitetään vain jos tuote on avaamattomassa pakkauksessa ???? Millä voi katsoa - kokeilla tuotetta jos ei pakettia avaa ??

1

200

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mainoskeisari

      Huvä mainos !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      87
      1400
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      52
      997
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      374
      834
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      153
      804
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      717
    6. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      709
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      658
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      635
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      622
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      611
    Aihe