Hyvä Arto ja Asko, Kotkan sankarit!

670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Näin tänään aamupäivällä Hirvosen ja Kervisen torilla Karhulassa. Olivat päättäväisen näköisiä ja aikovat puolustautua perättömiä väitteiltä vastaan. ihmiset kuuntelivat vakavan näköisenä Kervisen puhetta.

    Äänestä


On ne aika hyvin pärjänny kaiken paskanlevittäjien kynsissä! AH ja AK ollunna kovassa myllyssä syyttöminä!

Äänestä

Sankareita on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suuri.Tuntematon kirjoitti:

Nyt musisoimaan!

https://www.youtube.com/watch?v=N8D06M1n2yw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu