Hyrrit saavat pitää rikkautensa !!

http://mvlehti.net/2015/12/15/ruotsi-ei-saa-siirtaa-turvapaikanhakijoitaan-muihin-eu-maihin/

Ja eiköhän pikku hiljaa lähetetä Hyrrilandin Suomeen ohjaamat ja salakuljettamat kehitysmaamuslimit takasin Hyrrilandiin !!

Ei lisättävää !
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suomi voisi ottaa vaikkapa 50 kiintiöpakolaista, palauttaa aiemmin tulleet Ruotsiin ja hymyillä tasa-arvoa ja oikeudenmukaisuutta edistävänä maana joka ottaa kiintiöpakolaisiakin EU:sta.

Äänestä

Hurri-nimitys on perinteisesti tarkoittanut VAIN suruja.

Aidot ruotsalaiset ovat riikkejä tai perivihollisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EiMullaMuuta kirjoitti:

http://mvlehti.net/2015/12/15/ruotsi-ei-saa-siirtaa-turvapaikanhakijoitaan-muihin-eu-maihin/

Ja eiköhän pikku hiljaa lähetetä Hyrrilandin Suomeen ohjaamat ja salakuljettamat kehitysmaamuslimit takasin Hyrrilandiin !!

Ei lisättävää !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu