kaljaa ainiaan

nyt juon kaljaa.muija jos alkaa mäkättää niin antaa nyrkin laulaa.
3111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sama riisitautinen rääpäle veivaa naisen lyömistä loputtomiin, kun pelkää saavansa mieheltä turpaansa. Kuten saisikin.

Äänestä

Nyrkillä tapettavasta idootista ei ole muuhun, kuin naisen lyöjäksi.
Säälittävä kuraperse...

Äänestä
  • Älä hintti ulise.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä_miessssssssss kirjoitti:

nyt juon kaljaa.muija jos alkaa mäkättää niin antaa nyrkin laulaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu