Tuopin henkilökunta

Mitä mieltä olette nykyisen tuópin henkilökunnasta?
4147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä ennen oli ammattitaitoista väkeä.

Äänestä

Ketä siellä on töissä

Äänestä
  • Samako tuo kuka sitä kaljaa jakaa tarvinneeko tuossa kovasti ammattitaitoa ei ole mitään rakettitiedettä

    Äänestä

Tulin oulaisiin opiskelemaan vuonna 2013, kun tuopissa oli omistajana se turkkilainen niin kyllä järjestys pysy kunnossa. Ei päässyt kuka tahansa riehumaan. Porttikiellot tuli niille jotka oikeasti sen tarvitsi. Kaikki sai viettää rauhassa vapaa aikaa.
Muutenkin oli paljon siistimpää ja tarjoilu ammattitaitoista. Nyt siellä ei mikään toimi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uteliaaaaas kirjoitti:

Mitä mieltä olette nykyisen tuópin henkilökunnasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu