Mulla on Windows Vista herjannut maanantaista 14.12.2015 saakka tasaisian väliajoin pikku-ikkunalla :BSvc Prossesor lakkasi toimimasta .
Soitin jo Microsoftille , saadakseni asiantuntija tukea . Vastaus oli aikalailla pettymys ; Windows Vista on jo niin vanha ettei sen vian määritykset kuulu enää heille !
Onko palstalla kellää antaa ohjetta miten tuon"BSvc Prossesor lakkasi toimimasta" saa korjattua ? Kone sinänsä tuntuu ihan toimivan .
BSvc Prossesor lakkasi toimimasta ?!?
6
215
Vastaukset
- rottenpotatoes
https://windowsinstructed.com/fix-bsvc-processor-stopped-working-close-program/
Ohjeita.- voihan-vista
Jos saisi ohjeita suomen-kielellä , kiitos
- rottenpotatoes
https://translate.google.fi/translate?hl=fi&sl=en&u=https://windowsinstructed.com/fix-bsvc-processor-stopped-working-close-program/&prev=search
Lataa selaimeen kääntäjä, vaikka S3. - oletpatyperä
voihan-vista kirjoitti:
Jos saisi ohjeita suomen-kielellä , kiitos
Opettele englantia. Ei kukaan täyspäinen ihminen nykypäivänä voi olla niin uuno, ettei osaa tuon vertaa englantia.
- voihan-vista
Kiitos kovasti avustasi " oletpatyperä " . Voisitko vielä noin täyspäisenä vaikka sitten suomentaa muidenkin avuksi nuo ohjeet !
- oletpatyperä
voihan-vista kirjoitti:
Kiitos kovasti avustasi " oletpatyperä " . Voisitko vielä noin täyspäisenä vaikka sitten suomentaa muidenkin avuksi nuo ohjeet !
Täysipäisenä voin korjata koneesi hintaan 50€.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 971691
- 741474
- 501397
- 571316
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041288SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9965- 36827
- 60771
- 49754
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41745