Ripulipaskat suomi24 kouvola & kuusankoskipalstall

plörts
plörts

ripulisadetta kuusaalle ja kouvolaan.




ai niin....




haistakaa paska
482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

AAAaaaaaahhhhhhhhhh!

suu täynnä!

Äänestä

kiitos. sain suun täydeltä.

ikuisesti sinua rakastaen.

t.suomilapsonen

Äänestä

jos kuitenkin palataan tosiasioihin ja kerrotaan kuka tykkää

Äänestä

minä tykkään



ps. paha hikka

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ripulitkouvolaan kirjoitti:

plörts
plörts

ripulisadetta kuusaalle ja kouvolaan.




ai niin....




haistakaa paska

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu