Istun täällä areenan pöydässä robben matsissa!

R-design XC90 jäi kotia ja olen täällä kittaamassa viiniä muiden johtajien kanssa. Vieressäni on toimitusjohtajia ja yksi pääjohtaja itseni lisäksi. Saavuin tänne taxilla... S-500 langilla...hyvä kyyti joka on jopa parempi kuin oma volvoni. Kyllä nyt kelpaa. Vippipaketti makso mukavasti mutta mikäs tässä on ollessa..rdesigngngn sign designgngngn
755
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ladan takapenkillä nukuin kun muija heitti pihalle.

Äänestä

Sinä, arvon johtaja, katselit siis Helsingin Roballa kun katujen spurgukaverisi puistokemistiliigastanne pisti painiksi vartijan kanssa. Nyyhkyttäen katsoitte, kun vei vartija varastamanne oluet. Volvo-lippikset teillä viinaveljeksillä oli päässä. Ohi ajoi Annankatua uusi Mersun Ässä, kuski katsoi ihmetellen ala-arvoista luuseritoimintaanne.

Äänestä
  • Voi kun kateellisia riittää. Toivon teille silti kaikkea hyvää. Huipulla toki tuulee eikä ole helppoa olla pääjohtaja. Ostin muuten perjantaina arvan ja voitin siitä 500e. Ajattelin viedä sillä vaimolle jotain pientä kivaa. Ehkä se tykkäisi 500e lahjakortista sisustuspuotiin? Rdesigngngn sign designgngngn desingngngngngn

    Äänestä

Ota nyt hörhö lääkkeesi jo ettei tautisi enää pahene.Tai niin, voiko se enää sinun tapauksess edes pahentua.Tuskin !

En tiedä miksi,mutta jotenkin olen alkanut sääliä sinua koska elämäsi ei tule olemaan helppoa missään vaiheessa.

Äänestä
  • älä ota kaikkea niin vakavasti

    Äänestä

onpas tosiaan hyvät billeet ku tänne kehtaa laitella viestiä !! taitaa kuites olla kotona kalsrikänniä ottelemassa.

Äänestä

Pääjohtajan pestiä en vaihtaisi kyllä millään. Tässä on niin hyvät edut eikä käytännössä tarvii mitään tehä kun alaiset hoitaa kaiken ja kauppa käy muutenkin tänäpäivänä paljon paremmin kuin vaikka muutama vuosi sitten. Liikevaihto kaksinkertaistunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rdesignggn kirjoitti:

R-design XC90 jäi kotia ja olen täällä kittaamassa viiniä muiden johtajien kanssa. Vieressäni on toimitusjohtajia ja yksi pääjohtaja itseni lisäksi. Saavuin tänne taxilla... S-500 langilla...hyvä kyyti joka on jopa parempi kuin oma volvoni. Kyllä nyt kelpaa. Vippipaketti makso mukavasti mutta mikäs tässä on ollessa..rdesigngngn sign designgngngn

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu