Älkää ihmeessä ostako mitään netanttilasta. He tekevät tilauksen, mutta eivät laita tuotteita tulemaan tai tilausta eteenpäin. Nyt joulun alla firma on ihan sekaisin. Puhelimeen ei vastata, viestilaatikot täynnä, chat pois päältä. Ilmeisesti konkka kulman takana. Varokaa!
Vältä Anttilan nettikauppaa
3
256
Vastaukset
- Raimohayrinen
Joo, todettu on. Mun tilaus hävisi bittitaivaaseen ja oli et EVVK. Surkea lafka.
- Jupux
Anttilalla ei tunnu takuu toimivan, sillä olen odottanut liki 2kk valaisimesta puuttuneita osia. Olen yrittänyt saada yhteyttä soittamalla mutta en ole saanut kuin puhelin laskun aikaan. Asiakas palvelu verkossa ei vastaa.
- Ei-enää-töissäAnt
En voi olla kuin Anttila-vastainen. KESKO oli tässä aiemmin omistajana ja kohteli aika huonosti mm. Anttilan tietohallinnon väkeä. Järjestelmät uusittiin ja niissä on varmaan vieläkin paljon virheitä. Sitä saavat, mitä tilaavat. Vanhoista tietojärjestelmistä oli aika hyvin jo virheet korjattu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 794274
- 493603
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle512521Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas3442031- 1401779
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161705Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan131511Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s271477Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?121319- 461253