Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pano treffit

Onko porukalla kokemuksia pano treffeistä? Onko siellä oikeita naisia vai onko osa ns vedättäjiä jotka yrittää vain lihottaa tuon operaattorin pankkitiliä? Viestit 2E kpl joten laskua tulee varomattomalle helposti.Itsellä olis vähän hajua että vedättäjiä on palstalla joten varokaa.
1799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

VAROKAA OIKEASTI PANOTREFFEJÄ. Jos ei muutaman viestin jälkeen mitään todisteita että kyseinen nainen/mies ole oikeasti olemassa niin peli poikki.Jos ei anna puh numeroa,sp osoitetta eikä halua tavata livenä niin todennäköisesti huijari joka vie vain rahat.Pitäis tehdä rikosilmoitus koko puljusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epäilys kirjoitti:

Onko porukalla kokemuksia pano treffeistä? Onko siellä oikeita naisia vai onko osa ns vedättäjiä jotka yrittää vain lihottaa tuon operaattorin pankkitiliä? Viestit 2E kpl joten laskua tulee varomattomalle helposti.Itsellä olis vähän hajua että vedättäjiä on palstalla joten varokaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu