Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Maksullisia naisia Oulussa?

Sellaisia, jotka suostuvat anaaliseksiin? Mitä maksaa? Olen tyttöystävä, joka etsii miehelleen fantasian toteuttajaa..
72537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kävisikö maksullinen bi-peppu?

Äänestä
  • En kyllä tiedä, mitä se miea aiihen tuumais :D

    Äänestä

Uppista

Äänestä

Minäkin voisin naiselta ostaa

Äänestä

Jotenkin tuntuu että Oulussa ei edes rahalla daa

Äänestä
  • Saa kun maksaa tarpeeksi

    Äänestä

Oulussa on outo meininki nykyisin. En rupeaisi etsimään sellaisia itse.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


dafiia kirjoitti:

Sellaisia, jotka suostuvat anaaliseksiin? Mitä maksaa? Olen tyttöystävä, joka etsii miehelleen fantasian toteuttajaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu