iso tyttö hakusessa

joulun viettoon ja muutenkin jos synkkaa. ei mitään anorekstisa vähintään 90 kilon. laita tidot itstsäsi.
364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hölmö aloitus. Ison Naisen saa etsimällä ja kohtaamalla aidosti. Jos hän ei ole valmis . vie kampaajalle ja osta sexy vaatteita. Kehu ja ota hänestä nainen itsellesi.

Äänestä

Isoja naisia on paljon, mutta piiloutuvat tuulipukuihin. Tulkaa naiset esiin ja meikatkaa, pukeutukaa, olkaa näyttäviä. Kunnon miehiä on tarjolla. Tuulipukumummot ei ketään kiinnosta.

Äänestä

Olen 150 kiloinen suvakki valas. Aivot on kyllä persessä, mutta haitanneeko tuo mittään?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miluitentosiso kirjoitti:

joulun viettoon ja muutenkin jos synkkaa. ei mitään anorekstisa vähintään 90 kilon. laita tidot itstsäsi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu