USA tunkee joka paikkaan

SSSSUURISAATANA

Moro!
Ei mulla muuta kuin että halusin vain käydä täällä sanomassa että VIHAAN USA:a, Yhdysvaltoja tai jenkkillää tai mitä muita nimiä tuosta paskavaltiosta nyt käytetäänkin.
En ole venäläinen tai muslimi mutta ymmärrän täysin että joku haluaisi pommittaa tuon saastatunkion maan tasalle.
Mielestäni kaikkien kansojen tulisi yhteistuumin liittoutua ja pommittaa kyseinen läävä takaisin kivikaudelle. Paikasta voisi sitten tehdä vaikkapa ydinjätteen säilytyspaikan sekä suuren vankilan jonne lähetettäisiin kaiken muun maailman pahantekijät.
Tätä ennen ko. maan kansalaisille tulisi antaa mahdollisuus kuitenkin siirtyä pakolaisiksi vaikkapa pohjois- tai etelänavalle jottei nyt sentään kansanmurhasta voitaisi puhua.
Maan hallitukselle ja koko korruptoituneelle sotilasorganisaatiolle kaikkine propaganda-, asetuotanto- , vakoilu- ym. lonkeroineen tätä mahdollisuutta ei tulisi kuitenkaan suoda.
USA:n hallinto ja hallitusjärjestelmä on kaiken pahuuden alku maapallolla ja se on valtio joka uhkaa kaikkien muiden valtioiden ja niiden asukkaiden terveyttä ja koko maailman maailmanrauhaa.

8

199

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rauhoitupaska

      Miten meinaat arabialainen viettää joulusi ettet saa pataasi.

      • aloittajaaaaaaaa

        Kun nyt kerran kysyit niin kävin juuri naimassa äitiäsi ja siskoasi.
        Muijakaveriasi en viitsi panna kun se on niin lihava.
        Sinua väännän korvista ja silloin huudat kuin sika aivan kuten huusit silloin kun isäsi pani sinua perseeseen.
        Hahhahhaaaaa....


    • Saatsiltipataasi

      Puskasta on hyvä huutaa talidomi.

      • aloittajaaaaaaa

        Olet jo herännyt?
        Tunnetko kirvelyä peräsuolessasi?
        Kävikö isäsi jouluaattona kylässä?
        Hahahhahaaaaaaaa.......
        Ja jos me kohtaamme niin sinä olet se joka saa pataansa.......


    • hurmikoo

      Kihniöläisetkö täällä ajattelee suuria persujensa kanssa kun noin nyt alkanut
      seksittään.

    • rafu605

      Eikö venäjä tunge muka jokapaikkaan esim.syyria ja tappaa tuhansia siviilejä

    • rafu605

      minkähän maan johtaja on aivan sotahullu itänaapurin saa nähä miten käy

    • USA_maailmanpoliisi

      Ei kannata uskoa kaikkea mitä lukee.
      Esim Iltalehden Arja Paanaselle ja Iltasanomien Jessica Arolle maksetaan Nato- myönteiseltä taholta siitä, että he pystyvät muokkaamaan Venäjästä ja Putinista mahdollisimman huonon kuvan lukijoilleen.
      Näiden naistoimittajien ansiosta Venäjän julkisivu on rapautunut suomalaisten silmissä merkittävästi.
      Molemmat naiset palkittiin tänä vuonna kirjoituksistaan ja yllätys yllätys juuri Natoa kannattavan kokoomusintoilijan toimesta.
      Jokainen järkevä ihminen näkee sen miten USA tunkee vähitellen kohti Venäjää ja saartaa sen.
      Tulihan USA Suomenkin sotaharjoituksiin itse itsensä sinne kutsuen.
      Jos Venäjä olisi tehnyt samoin, olisi noussut hirveä haloo.
      Mutta kun USA, niin kukaan ei sano vastaan.
      Mitähän tapahtuisi jos Venäjä menisi mukaan Kuuban sotaharjoituksiin.
      Alkaisi varmaan sota.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      94
      7253
    2. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      357
      6328
    3. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      58
      3683
    4. Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)

      Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill
      Ikävä
      29
      3409
    5. Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa

      Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?
      Ikävä
      192
      1911
    6. Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?

      Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os
      Tv-sarjat
      17
      1618
    7. Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?

      Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps
      Tv-sarjat
      18
      1346
    8. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      60
      1343
    9. Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!

      Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv
      Tv-sarjat
      1
      1240
    10. Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."

      Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m
      Tv-sarjat
      1
      1227
    Aihe