USA tunkee joka paikkaan

SSSSUURISAATANA

Moro!
Ei mulla muuta kuin että halusin vain käydä täällä sanomassa että VIHAAN USA:a, Yhdysvaltoja tai jenkkillää tai mitä muita nimiä tuosta paskavaltiosta nyt käytetäänkin.
En ole venäläinen tai muslimi mutta ymmärrän täysin että joku haluaisi pommittaa tuon saastatunkion maan tasalle.
Mielestäni kaikkien kansojen tulisi yhteistuumin liittoutua ja pommittaa kyseinen läävä takaisin kivikaudelle. Paikasta voisi sitten tehdä vaikkapa ydinjätteen säilytyspaikan sekä suuren vankilan jonne lähetettäisiin kaiken muun maailman pahantekijät.
Tätä ennen ko. maan kansalaisille tulisi antaa mahdollisuus kuitenkin siirtyä pakolaisiksi vaikkapa pohjois- tai etelänavalle jottei nyt sentään kansanmurhasta voitaisi puhua.
Maan hallitukselle ja koko korruptoituneelle sotilasorganisaatiolle kaikkine propaganda-, asetuotanto- , vakoilu- ym. lonkeroineen tätä mahdollisuutta ei tulisi kuitenkaan suoda.
USA:n hallinto ja hallitusjärjestelmä on kaiken pahuuden alku maapallolla ja se on valtio joka uhkaa kaikkien muiden valtioiden ja niiden asukkaiden terveyttä ja koko maailman maailmanrauhaa.

8

173

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rauhoitupaska

      Miten meinaat arabialainen viettää joulusi ettet saa pataasi.

      • aloittajaaaaaaaa

        Kun nyt kerran kysyit niin kävin juuri naimassa äitiäsi ja siskoasi.
        Muijakaveriasi en viitsi panna kun se on niin lihava.
        Sinua väännän korvista ja silloin huudat kuin sika aivan kuten huusit silloin kun isäsi pani sinua perseeseen.
        Hahhahhaaaaa....


    • Saatsiltipataasi

      Puskasta on hyvä huutaa talidomi.

      • aloittajaaaaaaa

        Olet jo herännyt?
        Tunnetko kirvelyä peräsuolessasi?
        Kävikö isäsi jouluaattona kylässä?
        Hahahhahaaaaaaaa.......
        Ja jos me kohtaamme niin sinä olet se joka saa pataansa.......


    • hurmikoo

      Kihniöläisetkö täällä ajattelee suuria persujensa kanssa kun noin nyt alkanut
      seksittään.

    • rafu605

      Eikö venäjä tunge muka jokapaikkaan esim.syyria ja tappaa tuhansia siviilejä

    • rafu605

      minkähän maan johtaja on aivan sotahullu itänaapurin saa nähä miten käy

    • USA_maailmanpoliisi

      Ei kannata uskoa kaikkea mitä lukee.
      Esim Iltalehden Arja Paanaselle ja Iltasanomien Jessica Arolle maksetaan Nato- myönteiseltä taholta siitä, että he pystyvät muokkaamaan Venäjästä ja Putinista mahdollisimman huonon kuvan lukijoilleen.
      Näiden naistoimittajien ansiosta Venäjän julkisivu on rapautunut suomalaisten silmissä merkittävästi.
      Molemmat naiset palkittiin tänä vuonna kirjoituksistaan ja yllätys yllätys juuri Natoa kannattavan kokoomusintoilijan toimesta.
      Jokainen järkevä ihminen näkee sen miten USA tunkee vähitellen kohti Venäjää ja saartaa sen.
      Tulihan USA Suomenkin sotaharjoituksiin itse itsensä sinne kutsuen.
      Jos Venäjä olisi tehnyt samoin, olisi noussut hirveä haloo.
      Mutta kun USA, niin kukaan ei sano vastaan.
      Mitähän tapahtuisi jos Venäjä menisi mukaan Kuuban sotaharjoituksiin.
      Alkaisi varmaan sota.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      111
      9398
    2. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      92
      8986
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      18
      7855
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6244
    5. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      58
      5358
    6. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      25
      4459
    7. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      7
      4376
    8. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      23
      4345
    9. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      38
      4233
    10. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      39
      4163
    Aihe