Rasisti kävi salaa nauttimassa Seurahuoneella, sai munaa edestä ja takaa. Ja mikä parasta, nautinnollinen ilme kasvoilla mies poistui paikalta tyytyväisenä. Ahmed ja Muhammed kyykyttivät tuota sikaa oikein kunnolla.
Rasistia kyykytettiin Seurahuoneella
syväjoki
1089
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Eikä ollut edes ainoa rasistiressukka, joka on tullut kaapista ulos Seurahuoneella. Näistä läskeistä, Suomi- paita päällä kulkevista "uroksista", on suurin osa piilohomoja.
Minäkin oon nähnyt, kun tollainen ihramaha on imenyt mamun kikkeliä.
Se MV- sivustolle kirjoitteleva Janne K on kanssa homo
Suvakit kirjoittelee homo unelmistaan täällä.
Tutkitusti suurin osa suvakeista on seksuaalisesti ja mieleltään kieroutuneita perverssejä. Tutkitusti suvakit ovat myös yhteiskunnan avustuksilla ja varoilla eläviä loiseläimiä. Tutkitusti suvakki tykkää mustasta makkarasta, eikä suostu myöntämään tosiasioita.
Minäkin todennäköisesti ansaitsen yhdessä vuodessa enemmän, kuin rasistihomot kymmenessä vuodessa.
Paljonko on "rasistihomojen" verotettavat tulot kymmenessä vuodessa?
Todennäköisesti alle 250.000 euroa per henkilö
http://mvlehti.net/2015/12/24/lauri-stark-muukalaisinvaasion-resepti/
Mediaoffensiivi kiihtyy ja kollektiivinen skitsofrenia on iskenyt ykkösen silmään. Suurimmat mediatalot ovat lopettaneet uutistensa kommentointimahdollisuuden, eli vetäneet paniikissa töpselin seinästä. Elämme mielenkiintoisia aikoja. Kun Jean Raspail kirjoitti 70-luvulla kirjan ”Le Camp des saints”, sen piti olla satiiri kolmannen maailman invaasiosta Eurooppaan. Tuo satiiri on muuttumassa todellisuudeksi; todellisuudeksi, joka kiihdyttää itseään päivä päivältä yhä suurempaan vimmaan.
Hyvien Ihmisten legioonat ja kasvava joukko tavallista kansaa ovat päätyneet ratkaisuun, että olemme menettäneet oikeutemme puolustaa itseämme invaasiolta. Tehdään nimittäin tämä vielä selväksi, jos se ei jo ole: kyse ei ole maahanmuutosta, ei siirtolaisuudesta. Tämä on invaasio, jollaisiin on perinteisesti reagoitu voimakeinoin. Ihmisiä ymmärrettävästi hämmentää, ettei maahantunkeutujilla ole aseita. Mutta asian luonne ei siitä muutu, elinpiirimme on uhattuna. Mitä meidän sitten pitäisi tehdä? Aion tässä eritellä ongelman ainesosia, jotka on julkisessa keskustelussa koettu erityisen olennaisiksi.
Etkö osaa ajatella omilla aivoillasi ja tuottamaan omaa tekstiä, vaan joudut kopiomaan muualta ja senkin vain osittain.