Onko ollut ikävä mua?

Sulla oli jouluvalot ikkunassa, mutta muuten näytti hiljaiselta. Ohitse kuljin.
7141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jos oot pulkkamies niin joo on ollu ikävä...........

Äänestä

On ollut ikävä.

Äänestä

Millaiset valot? Olisit tullut kylään ;) Yksin olin kotona niinkuin aina.

Äänestä

Ei ole se on se uusi ratsia-valo, mikä piti laittaa että broidi ja sen kamut ei hortoile tänne, jos skoudet on pyörinyt liikaa hoodeilla

Äänestä

Joulukyntteliköt ikkunoissa.

Äänestä
  • Olisit soittanut minulle hauskan puhelun ja kertonut mairittelevasti juhlan kunniaksi haluavasi antaa suukon.

    Äänestä

  • Jooko hei tee tuo kun vuosi vaihtuu. Miksi odottaa kauempaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilomiau kirjoitti:

Sulla oli jouluvalot ikkunassa, mutta muuten näytti hiljaiselta. Ohitse kuljin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu