KUN AJATTELEN MURHAAJAPASKAA.........TUNNEN SYVÄÄ JA KATKERAA VIHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MIKSI? KOSKA OLEN TERVE JA NORMAALI IHMINEN JA KAHDEN LAPSEN VANHEMPI......!!!!!!!!!!!!!
KUN AJATTELEN MURHAAJAPASKAA........
11
103
Vastaukset
- liug
Etpä oikein terveeltä ja normaalilta vaikuta
- rdr4
Hanna on ihana!
- HannaOnPaholainen
VITTU SE VITUN ÄMMÄ KUULUU VITUN VANKILAAN VIIIIITTTUUUUUUUUUUUUUU............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- lyötiinlukkoon
Mene vitun pentu jo helvettiin roikkumasta täältä, kyrpii sun vitun suun rääpiminen jo. Vitun kersa meet sitte niin ku toivottaa pahaa perheelle, joka ei voinu tietää tulevasta... Helvettiäkö sä ipana vedät tähän touhuu syyttömiä ihmisiä syyllistäen.
Sun takias tuun vetää jokasta seinäjokelaista jatkossa turpaan ku eksyy meidän pitäjään juhlimaan. Vitun rääväsuu, sinä aiheutit tulevat reaktiot.- HannaOnPaholainen
SINÄ KUSIPÄÄ UHKAILET VÄKIVALLALLA!!! VITUN POLIISI ON PERÄSSÄSI!!!!!!!!!
Täältäkin tuloo seinäjokelaasille turpahan. Pysykää kaukana Kauhajoelta mielisairaat
- HannaOnPaholainen
VITUN RUMA IDIOOTTIAPINA, POLIISI ON PERÄSSÄSI KUN UHKAILET VÄKIVALLALLA VITUN PASKAKASA!!!!!!!
- DRSykerö
HannaOnPaholainen kirjoitti:
VITUN RUMA IDIOOTTIAPINA, POLIISI ON PERÄSSÄSI KUN UHKAILET VÄKIVALLALLA VITUN PASKAKASA!!!!!!!
Hehehe!! :D
Olet sinä ihan oikiasti sairas.. HannaOnPaholainen kirjoitti:
VITUN RUMA IDIOOTTIAPINA, POLIISI ON PERÄSSÄSI KUN UHKAILET VÄKIVALLALLA VITUN PASKAKASA!!!!!!!
aivan varmasti on poliisi perässä. tuus käymähän niin kopautan sun päätä pesäpallomailalla . katotaan kumpi menee hajalle kun sullon noin kova pää!
- HannaOnPaholainen
kotos kirjoitti:
aivan varmasti on poliisi perässä. tuus käymähän niin kopautan sun päätä pesäpallomailalla . katotaan kumpi menee hajalle kun sullon noin kova pää!
HAISTA RUMA TYHMÄ UKKO PITKÄ VITTTUUUUUUU....!!!!!!!!!!!!
- Tämäkilukkoon
HannaOnPaholainen kirjoitti:
HAISTA RUMA TYHMÄ UKKO PITKÄ VITTTUUUUUUU....!!!!!!!!!!!!
Maksan 50e sille, joka ilmiantaa ton vittuilevan fuckfacen meikälle! Sitten, jos ikinä saan sut kiinni nii saat raipasta perseelles, sormilles ja avarista korvilles, armoa en anna sun kaltaselle palikalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark874683Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv2034608"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1063066Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m223057Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p962980Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1382268Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.332167- 892143
- 202112
Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi371909