Ei tän näin pitäny mennä. Mie oon edelleen iha sekasi susta. Näinpä kiva toteilla vuos vuoden jälkeen.
Mie oon niin sekais
Menetettytapaus
16222
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
soita kaivatetulles
Sitten meitä on kaksi jotka on sekaisin toisistaan. Ois säästytty aika monelta murheelta kun olisi vaan menty aikanaan yhteen ja naimisiin.
Arvaapa vituttaako kuin pientä oravaa?
Millainen semmonen orava on?
just niin käpy hukassa
Jossain sen käpykätkö on kun vaan löytäis.
Niin minäkin susta :)
Laittaisin mut en haluis enää asettaa sydänrukkaa tulilinjalle. Joten itken tääl.. Tosi fiksua. Joo nää joulukonjakit saa miut tunteelliseks.
Mä kohtelisin sun sydäntä varoen :)
Kiitos sie! En muistanu mainita et yhtä mun ainoota prinsessaa kaipailen. Turhaan mut kuiteski. Siis tällee teorias
Kuinka monta vuotta oot se prinsessan tuntenut?
Kaunis ajatus.Itse olen tainnut nujertaa erään ihmisen niin moneen kertaan,että en osaa enkä uskalla lähestyä,kerta toisensa jälkeen hetket murenevat pilalle.Kaipaan häntä,mutta en tiedä,välillä tuntuu,että lähenemme,sitten hetkessä yhteys loittonee ja kaikki alkaa alusta.
Onneksi olet niin nuori vielä. Saat mitä vaan.
Kuulostaat oululaiselta trollilta mie sie sun muuta sairasta. Oot kipein skitsofreenikko jonka oon tavannu
Ei Oulussa käytetä muotoja mie ja sie. Oulussa ne on mää ja sää.
Nää et oo oululaine.