Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Olisiko sopiva...

Omistan 17 cm pitkän ja terskasta 6 cm leveän kalun.
Varressa leveyttä on 5 cm. Tosi suonikas ja hieman
ylöspäin kaareva peli. Ja lisäksi ympärileikattu.
Eli maistuisiko tällainen...
2934
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No kyllähän tuo menettelee paremman puutteessa,tosin paksuutta voisi pari senttiä olla lisää.

Äänestä
  • paksumpaa olis tääl tarjolla
    jos kiinnosta....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JN kirjoitti:

Omistan 17 cm pitkän ja terskasta 6 cm leveän kalun.
Varressa leveyttä on 5 cm. Tosi suonikas ja hieman
ylöspäin kaareva peli. Ja lisäksi ympärileikattu.
Eli maistuisiko tällainen...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu