onko ouluun aukastu uusi sexiliike tamaran ja reginan rakkauden tukkumyymälä missähä sijaittee
UUSI PORNAMYYMÄLÄ?
Kaukalonpekka
50721
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 50
Vanhimmat
Mitä on tämä porna jota ne myyvät? Mihin pornaa käytetään? Miltä porna näyttää? Voivatko kaikki ihmiset käyttää pornaa? Onko olemassa erilaisia pornia? Liittyykö porna jotenkin Oritkarin P-alueeseen?
Työnnä sinä sellainen iso norsuille tarkoitettu jättidildo kuivana poikittain väljään perseesees ja tuki turpas!
Ei tuo olea pornaa, tuo on pervee.
Nythän Oulussa on paljon maksukykyisiä nuoria miehiä joita vihervasemmisto on tänne hyyssännyt. Nehän saa valtiolta täysylöspidon ja rahaakin noille muslimeille järjestyy iPade puhelinten lisäksi. Saattavat kyllä nuo muslimimiehet raiskatakin välillä pornaliikkeiden naismyyjiä joten pientä varovaisuutta olisi hyvå noudattaa
Porna top-ten 2015!
1. Pornamyymälä
2. Pornamyymälä
3. Pornamyymälä
4. Pornamyymälä
5. Pornamyymälä
6. Pornamyymälä
7. Pornamyymälä
8. Pornamyymälä
9. Pornamyymälä
10.Pornamyymälä
Porna on valloittanut Oulun ja ehdotankin että Oulussa pidetään kesällä 2016 Pornapäivät!
Oulusa on jokapäivä pornapäivä, siitä vaan pörnailemaan vaikka orikarin parkille
Milloin Oulussa järjestetään ensimmäiset pornamessut?
On insinöörteillä ylimääräistä aikaa ja silti noin paskaa "läppää" tulee.
Tuossa on ideaa vihdoinkin jotakin uutta tänne paskakaupunniin!
Liekkö sielä niitä rivvaatti rippejä ostettavisa? Essiintyjjii kannattaa panostaa, nii käyvät maaseultakkii rippaamista kattomasa ja dippiä antamasa
Eimittään minääkiin oon vanaapooko kolomannessa polovessa jaa hyviniin on sukuu jatkunnaa, muuta vaihteluuhaase virkistääniikuin tälläkuurola kun näkäse mennii,
Joo oltiin tässä menneenä lauvantaena serkupojankaasa saunassa, nosiin tulisitten jutuihin pientä katkosta, aatelin siinä sitten kehastä tätää hännen pikuveljeensä ku pää retkottiseuraavalla lauthella että on se aikas moinen, serku sitäs vähäsen heilauti ja tuumailii, eipäs sittä oo kylilää moitittukkaan, vaikeiikhään, naiselhe sillä kivvaa ollut tehenytkään jah aivan varma on niin, ka pittääpäs ooekasta hittoloikoon kuun toi laiskankkii kellorienthää heippa..
Missä se Ilona on? Ja saako sieltä rahalla pimppiä?
Rahalla saa siis pornaa. Mutta mitä porna on?
Millä pimppiä saa jos ei rahalla? Porkkanoilla turha yrittää.
Nuorten Leijonien ykkösketju voitaisiin käyttää tuossa pornamyymälässä rentoutumassa niin rupeasi peli kulkemaan.
En ole käynyt pokuliikkeessä, mutta netistä olen katsonut. Jos siellä on semmoinen seinä missä on reikä ja johon voi pistää elimen ja toisella puolella voi touhuilla myös niin voisi mennä käymään...
Kannattaa varoa pernaruttoa sieltä pornamyymälästä.
Ei tartte varoa, ei siellä myydä tyrnäväläistä pernaa.
Kyllä porna miehen tiellä pitää.
Oritkarin P-paikalla ja Heikkilänkankaan risteysalueen läheisellä P-paikalla pysäköivissä asuntoautoissa harjoitetaan prostituutiota. Sinne vain ovea koputtelemaan.. ;)
Mistä tulee tämä pakkomielle keksiä tuollaisia valheita näistä parkkialueista? Toivotko, että ne muuttuvat tuollaisiksi kun tarpeeksi levittelet väärää tietoa? Mitä jos pitäisit vain perversiosi omanasi ja antaisit ihmisten pysäköidä rauhassa ilman sinun kyttäilyäsi.
Et taida tuntea oulun historiaa lainkaan? Surullista mutta totta tämä ORITkarin P-paikka harrastelu. 70 ja 80-luvulla taisi olla kuumin sesonki tuossa hommassa. Sitten taisikin tulla lakipykälä joka poisti sairaus/rikosnimikkeistä M2M tai W2W harrastelut.
70-luvulla oritkarin metsissä oli useita takavetoisia autoja peräkontit ylhäällä. Se oli aikoinaan M2M merkki.
Maailma muuttuu, eskoseni. Jos vaikka 70-luvulla pervoilitkin niin en suosittele kokeilemaan samaa 2010-luvun Oulussa. Menet häiriköimään pili pystyssä parkissa olevia niin voi tulla turpiin ;)
Ellei menossa ole doggin-sessiot joita harjoitetaan syrjäisillä parkicksilla.
Keep on dreaming. "Doggin" ja "parkics"....? Tuollaista ei täällä tapahdu. Jos Oulussa asut niin kannattaa poistua sieltä asunnostakin joskus, fantasiamaailmasi on aika kaukana todellisuudesta.
Onko liikkeessä kamelintassun tunnustelu ja haistelu mahdollisuutta? Amerikoissa puhuvat ilmiöstä camel toe. Kuvia ilmiöstä löytyy googlettamalla. Mahtava harrastus.
Ouluun on tullut aivan erityisesti kamelintussun haisteluun erikoistuneita moniosaajia.
Koita sinäkin pitää lomaa tuosta mamukammostasi ja rentoudu vähän vaikka pornan parissa. Mutta muista katsoa oikean väristä pornaa niin ei pippelikateus muistu mieleen ja ala mamut taas ketuttaan.
Kesä voisi Oulussa päättyä aina Oulun pornayö-tapahtumaan.
Yritin etsiä juutuupista pornaa muttei löytynyt. Lähdenkin tästä Oritkarin P-alueelle.
Pornavillitys on vallannut oululaiset makuuhuoneet,puistot ja parkkipaikatkin! Long live Porna!!
Porna on pop!
Hei älä ikinä enää,
kenenkään ihmisen anna.
Pornailla niinkuin mä pornailin, loukkasin ja pornasin sua.
Älä rakasta ketään,
joka voi olla niin porna.
Rakas onnea matkaan,
sinä ansaitset pornaa!
Saunokaa saunakauhalla hompit
Tuo ei oo pornaa
Ei niin, tuo on homppipervee.
Kuka myymälän omistaa ja missä sijaitsee?
Porna-Paula!
Porna-Polina
Porna piristää pakkaspäivää
Joko porna-villitys loppui?
Ei, vasta pääsemässä vauhtiin. Pornan leviämistä ei voi estää.
Onko kukaan löytänyt tätä liikettä ja onko tivvaattia?
Helpostihan tuo löytyy, varmaan kerran viikossa käynsiellä pornaamassa.
mitä sai tehä ja monestikko palijoko makso näkykö kaikki varmasti
Näkkyy kaikki ja vähä enemmänki, tehä saa mitä mieleen tulee ja maksaa saa jos tahtoo, mutta ei oo pakko.
Eukko nukkuu niin pornailen salaa olohuoneessa.... Aaahhh!
Hyi helevetti, ekkai nää yksin pornaa? Aika kipiää, mene herättään se eukkos, pölijä!
Onko näkynyt pornaa Oulun kesäisissä öissä?
Näkyy, kuuluu ja haisoo.