Tää on muuttunu mulle sellaiseksi painajaiseksi , että harkitsin jo jotain peruuttamatota itseni kannalta...
En halua tätä enää!
Tää tulee pilaamaan mun lopun elämän...
En halua tätä enää!
Tää tulee pilaamaan mun lopun elämän...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Seuraa maailman tapahtumia niin saat suhteellisuudentajua. Et saa mielestä, voi miten dramaattista.
Minullakin tuli sukkaan reikä, tämä pilaa lopun elämäni, koska se oli niin kiva sukka. Niin ja yks Poirotti jäi näkemättä sähkökatkoksen takia. En vain pääse ylitse, kun ruokin tätä tuskaa itsessäni!
Mistä olet pahoillasi?
Varmaan erään stalkin aiheuttamisesta. Fyysiset ja henkiset vammat. Piina mitä ei voi sanoin kuvailla. Raiskattuna kuukausia ja henkisesti tapettu monesti.
SIITÄ VOI TULLA HUONO OMATUNTO. MAISTAISIT ITSEKIN TÄTÄ.
Mä halusin kuolla. Se olisi ollut ihan helppoa, pikkujuttu, ei se olisi haitannut mitään, eikä ketään, ei itseänikään. Arvottoman raiskatun paskan on helpompi kuolla.
Kaiken paskan kokemani jälkeen, jäi sellainen tunne, että kuolema ei ole pelottava asia. Elämällä voi olla vielä takataskussaan jotain mielenkiintoista, en tiedä, en odota, mut sen aika näyttää.
Olen kyllä ihan sitä mieltä, että raiskaaja on se arvoton paska.
... Lukuunottamatta tietysti niitä, jotka ryhtyvät itse raiskaajiksi eli arvottomiksi paskoiksi.
Liittyykö tähän suruusi Joulun aika? Joulu on aina pimeä, kun on talvi. Olisiko hyvä lähteä talveksi etelään, syvään etelään?
Pitäisikö laittaa joulupuuro tulemaan. Riisipuuro maistuisi. Kanelia ja voita keskelle.
Lopeta ajoissa.
En tiedä kuka ja en usko ,että sinäkään tiedät kenelle kirjoittelet...
En ole stalkannut ketään.
VUHVUH. MIKSETTÄ SELVITÄ HYPNOOSILLA TAI MILLÄ LIE RIKOKSET JA SYYTÖSET KYSYMÄLLÄ.
TIETÄISITTÄ SYYTTÖMYYTENI.
UIMAHALLIN KARKKI JNE.