Joopa eli onko kellään kokemuksia andropenis-nimisestä vetolaitteesta, voisi olla sellaiselle tarvetta. (eli siis peniksen pituuden lisäämisestä on kyse)
Myös muita saman sortin värkkejä jos on tiedossa niin olisin infosta kiitollinen. Pumppuihin en aio koskea, koska niillä ei kuulemma saa mitään pysyvää aikaiseksi. Linkkejä ?
Myös muita saman sortin värkkejä jos on tiedossa niin olisin infosta kiitollinen. Pumppuihin en aio koskea, koska niillä ei kuulemma saa mitään pysyvää aikaiseksi. Linkkejä ?
Vastaukset 4
Vanhimmat
toimii mutta vaatii aikaa ja kärsivällisyyttä. Täytyy pitää 9h päivässä.... se voi joskus olla hankalaa vaikka laite onkin pieni ja mahtuu hyvin housujen alle.
3 senttiä sain lisää, alunperin 15 senttiseen tappiin. paksuus pysyi samana kuin lähtötilanteessa.
Olen homo ja olen miesystäväni kanssa kokeillut kaikkia mahdollisia keinoja leikkausta lukuunottamatta, eikä mikään ole toiminut ja 10 vuotta on mennyt hukkaan.
mene leikkaukseen ei ne vetolaitteet tai tyhjiöpumput toimi. Tallinnasta saa "vielä" kohtuuhintaan leikkauksen, jolla mulkku kasvaa 2-4 cm, joten tyhjää jauhaa niiden toimimattomien kyrvänkasvatusvehkeiden kanssa!
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=500000000000012&posting=22000000005828372