Kannattaa aina vähän varoa

Olen kuitenkin kiero savolainen piällysmies. Minkä sitä geeneilleen voi. ;) Aina löytyy joku kikka, oli tilanne mikä tahansa.
665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kikka oli aikoinaan laulava naane.

Äänestä

Mittee työ rakkeette tiällä?

Äänestä

Edellä ollaan!

Äänestä

soavolaiset on koerkkiruuvi

Äänestä

Olekko niä se pöhheikön piällysmies? Tarzannii.

Äänestä

Kannattaa ottaa siis takapakkia reippaasti ja häipyä kauas sun vaikutuspiiristä. Aina viisastuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sawonmafia kirjoitti:

Olen kuitenkin kiero savolainen piällysmies. Minkä sitä geeneilleen voi. ;) Aina löytyy joku kikka, oli tilanne mikä tahansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu