Tätäkö se kalja aiheuttaa?
Hintit nukkuvat
12
105
Vastaukset
- buahahaa
Älä hintti aina uikuta.
- perseenhaju1
Heräsin justiin ja kävin kaks kertaa paskalla varttiin. Otan kyllä nobea nyt.
- Piereskelijä
Heräsin äsken kovaääniseen pieraisuuni, kun käänsin kylkeä nukkuessani.
- olet.tissu.myös.paska
Olet tissu raitisteleva homo.
- homo.tissu.nyyh
Päähinttikin teidän mielestä. No siinä ku trollaatte:-) totuus on puolellani.
Pitäisikö alkaa ryyppäämään? Ahahahah. En tarvi enään viinaa ongelmien selvittämiseen. Luen enään näitä että löytyisi näitä trollia jotka enää piikittää. Vahvistavat vain.
.....................
Täältä on saanut todella paljon apua. Mikä tekee hyvän trollin. Olenko onnistunut mielestänne hyvin trollaamaan? Yhteisövainoa ei Suomessa oikeasti ole.
Kuljen vain virran mukana. Karkeilla yritetään liimata. Ei se pysy. Kun ei ole oikea liima!- olet.sekava.homo
Kirjoitat sekavaa homomaista tekstiä. Jos olet pyrkinyt sellaiseen, niin siinä tapauksessa olet onnistunut.
- olet.tylsimys
Haukan elämässä ei ole tällä hetkellä muuta kuin vainoajien pelko. Jokaisessa viestissä vakuuttelee, että vainoamista ei ole suomessa eikä hän pelkää stalkkereita, mutta viestit kertovat ihan päinvastaista. Stalkkerit on haukan mielessä 24/7 ja pelko on suurta. En kutsuisi sinua trolliksi, koska trollit ovat hauskoja. Sinä olet vain tylsä spämmääjä, joka kykenee ainoastaan copy/pastaamaan pisteitä ja kitaa.
- hääääluuuuppi
Juuri näin! Pidän tätä päästalkkeria kivana härnäämisen kohteena. En ole trolli mutta lupaan jatkaa spämmäystä mikäli stalkkaustuloksia ei ala syntymään. Ripuliviestit jätän rauhaan.
Lä lä läää läää
En ole tissu
- homoturpa.kiinni.tissu
Älä homoileva paska lässytä.
- luigi.pöppelström
Hihiii tyhmääätt
- Piereskelijä
Pieraisu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1211200
- 113921
- 42670
Työttömät risusavottaan
Tuli tässä juhannusnuotiolla sellainen idea mieleen, että miksei työttömiä velvoiteta tekemään hanttihommia, kuten risus274663- 59577
- 10560
- 36481
- 54470
Väsynyt odottamiseesi, M.
Vaikka et minua haluaisi tai huolisi, asia pitäisi käydä lävitse. Siksi etten sinusta pääse ylitse. Pystyisinkö tyytym36463Persujen kansanedustaja häpäisi lipun!
"Persujen kansanedustaja Pekka Aittakumpu julkaisi Instagramissa videon, jossa hän heittää Pride-lipun roskiin. Video on189455
