On aika luvuttaa :(
Et siis kaipaa mua
Nytsenhuomaan
11164
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
No ei kai sitä voi palstan perusteella sanoa. Itse olen sinkkuna ainakin kaikelle avoin. Kannattaa ehdotella irl, jos kiinnostaa ;)
No älähän nyt lukua sentään ala ottamaan.
En kaipaa ketään, en enää. Menee vain päivän kerrallaan ja ajattelee muita juttuja, menee se elämä näinkin eikä siihen kauaa mene kun huomaa olevansa jo ehtoopuolella, vuodet kuluvat nopeasti.
Hei,ei tuollaista.Alussa syyllistin itseäni kun en kohdannut kaivattuani,nyt olen surullinen ,kun ajattelen,että emmekö riitä toisillemme tällaisina.Haluaisin vain nähdä ja koskea,tuntuu ,että kuihdun ilman sitä.Minä kaipaan vielä häntä vaikka kaikki tuntuu menevän aina pilalle.
kyllä se itselläni ainakin on niin että..ei mikään enää sytytä, en anna sytyttää, eikä kyllä kiinnosta paskanvertaa vaikka kuinka joku yrittäis, kusetusta se kuitenkin on tai pettää kun selkänsä kääntää. Yksin elämiseen tottuu ja jos oikein alkaa vituttaa niin tekee pienen lenkin kyllä se siitä.
Kannattais opetella kirjoittamaan, niin vois naisonnikin parantua.
No kultaseni, minkälaiselle solmulle vielä haluat minut, että ymmärrät, kuinka paljon sinua kaipaan?
umpisolmu
Minä olen jo umpparissa.Onkohan meitä kaks?
"Jos luulet nyt mun kaipaavan,se harhaluulo on.
Itke en ,vaan naurahdan,suru lienee tarpeeton.
Et tietenkään,niin arvelen,nyt voi mua ymmärtää,mut kyynelin en muista sua.
Helppo onkin unhoittaa."
Aikani yritin, mut päätäni seinään hakkasin, sun suhteen. Silti olet aina mies, mulle erityisen tärkeä. Irl. Voi lähestyä.