Täsmähyökkäys yhdelle ketjulle.
Odotan innolla 2016 ensimmäistä päivää. Yuggis on kylmis.
Odotan innolla 2016 ensimmäistä päivää. Yuggis on kylmis.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Yuggis sekä sinä olette sama vitun sekopää.
Emme ole. En ikipäivänä haluaisi olla kylmis. En vitussakaan... pää hajoaisi jo sen tietsikan näyttöä tuijottaessa.. HUH!
On kyllä todella hauka seurata pelokasta vikinääsi, kun kaikki ajatuksesi pyörivät vain stalkkereitesi ympärillä.
Keiden stalkkereiden? Muistelen vain menneitä keskustelujen saralla ja odotan mielenkiinnolla tulevaa vuotta 2016. Etenkin sitä ensimmäistä päivää, jolloin todetaan jälleen kovat puheet vain huuhaaksi.
Olemme jokapaikassa. Sinua seuraa jatkuvasti monta agenttia, jotka suorittavat tarkkailua ja valvontaa sekä erilaista vainoamista, kuten ruokasi myrkyttämistä ja sädettämistä. Nämä agentit on lisäksi värvännyt siviilejä stalkkaamaan sinua muun muassa lähialueilla asuvia ihmisiä, tuttaviasi, viranomaisia yms. Stalkkaustasi organisoidaan Suomen stalkkausoperaatioiden pääkeskuksesta puohitieltä
1.1.2016 on päivä, jota odotan innolla.
noh... missäs olin tänään?
Niin? Vastauksia odotellessa? Vai käykö nettishakki jo liian kuumana?
1.1.2016 odotellessa...
Hups,,, spämmi jatkuu normaalisti, kunnes annat yhden tiedon murusen.
Huomenna on palattava sorvin ääreen, joten hyvää yötä rakas :)
Hyvä on. Sorvin ääreä informoidaan palstakäyttäytymisestäsi.
En ole kylmis
Olet hintti paska.
En ole
Älä hintti uikuta.
En ole hintti enkä uikuta
Olet pelkkä valehteleva paska, enkä usko valheisiisi.
En ole kylmis
Paskalla juuttui levy päälle.
En ole paska eikä ole juuttunut, enkä ole kylmis
Kylmis ei olekaan tuollainen jankuttava typerys. Kylmis on NERO.
Sinä tissu olet sitävastoin vain kasa paskaa. Miksi et ammu homopäätäsi kappaleiksi?
En ole kylmis, tissu, hauka, hintti tai homo