Onko kokemusta? Oletko nähnyt? Osaatko itse?
Tässä tähän asti paras kulli ja suoritus jonka oon nähnyt:
http://www.xvideos.com/video1211176/hands_free_cum_3
Handsfree laukeaminen
6
1125
Vastaukset
- kjyr4h4rg4r
Itse kytken bluetoothin, niin hands free onnistuu.
- jotainkiksiäpitääolla
Jätkällä oli perseessä jokin anustappi tai sitten joku muija teki kameran ulkopuolella jotain josta kaveri on aina salaa unelmoinut. Kerran televisisossa oli juttua kun kaveri sai orgasmin, kun katseli naisen paskovan ämpäriin edessään. Ei kuulemma koskaan muuulloin ollut kokenut mitään vastaavaa. Tarkoitan, että tuskin tuo ihan hesaria lukiessa onnistuu.
- kikkeli-kalle
Kerran,olin pukenut rintsikat ja lantioliivin ja olin laittamassa nylonsukkia jalkaan kun kulli alkoi pumpata itsestään spermaa,oli muuten hyvät orkut
- hamemies_
Hameeseen tulee helposti käsin koskematta ja kun kävelee kapeassa hameessa kyrpä kovana hame hankaa orkun.
- M52_
Joskus murrosiässä kaikki runkkailu tapahtui aluksi "handsfree", vaikka aikana ennen käynnyköitä ei moista englanninkielistä termiä tunnettu ;) Oli sen verran herkässä, että erektion ja laukeamisen sai aikaan ihan ajatuksen voimalla. 5-10min kun haaveili tarpeeksi rivoja, niin psykologinen valmennus teki tehtävänsä.
Parikymppisenä saati vanhempana ei enää toimi niin herkästi kuin nuorempana ja kokemattomana. Nam.. Kun ois saanu ton lastin suuhunsa...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1622567- 1602363
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee551993Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1181967Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."01670"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591394Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1921272Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää781051Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2071012Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.334961