Surkea asiakaspalvelu koko systeemi nurin 48 tuntia, kaikki toiminnot ei käytettävissä vieläkään 2 viikkoa myöhemmin. Kukaan siinä puljussa ei osaa sanoa milloin alkavat toimia. Ennen Salkatekin Abaxille myyntiä sai vielä jonkinlaista palvelua ja tietoa. enää ei muuta kuin puhelinpahoitteluja ei mitään infoa asiakkaille.
Älkää hairahtuko tähän puljuun on varmaankin paljon asiakasysävällisempiä paikannusjärjestelmien toimittajia. En ainakaan uusi sopimusta,
Älkää hairahtuko tähän puljuun on varmaankin paljon asiakasysävällisempiä paikannusjärjestelmien toimittajia. En ainakaan uusi sopimusta,
Vastaukset 2
Vanhimmat
Hei,
Valitettavasti palvelumme oli tosiaan hetkellisesti alhaalla johtuen palvelun siirrosta toisille servereille ja sen yhteydessä tapahtuneen yllättävän ja ennakoimattoman ongelman vuoksi. Käyttämämme laitteisto kuitenkin tallentaa tiedot itsestään, ja kun yhteys palveluun palautuu, lähettää laitteet sijaintitiedot palvelimille. Koska ongelma oli ennakoimaton, emme pystyneet valitettavasti antamaan mitään ennustetta palvelun palautumiselle. Pyrimme tiedottamaan asiakkaitamme mahdollisimman tehokkaasti yllättävissä ongelmatilanteista.
Ystävällisin terveisin,
ABAX Asiakaspalvelu
Tuttu homma ja aina löytyy selitys..