Kaluttu kinkku

Hyvää yötä! Efektit voi olla vähän surralistisemmat!! Hei jätkä, voisikko vääntää paukkuja isommalle, että saahaan kunnon jytkyt aikaseks. Ei tässä jaksa koko iltaa tällee vaa istuu, ettei mikään tunnu missään :(
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

isomalle? jätkä?

Äänestä
  • Niin että kuuluu, mitä puhutaan!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SiipeensäSaanut kirjoitti:

Hyvää yötä! Efektit voi olla vähän surralistisemmat!! Hei jätkä, voisikko vääntää paukkuja isommalle, että saahaan kunnon jytkyt aikaseks. Ei tässä jaksa koko iltaa tällee vaa istuu, ettei mikään tunnu missään :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu