Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

karvojen ajelu

musta ois kiva tietää että mistä johtuu että aina kun ajan posliiniksi,mulla tulee siihen häpyyn tosi kutiavia näppylöitä!mistä tää johtuu ja tää on noloo ku sillon jätkän kaa on noloo sekstailla, ku häpyy kutiaa! auttakaa!
62536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

normaalia.älä aja niin lyhyeksi vaikka miehenä se posliini kiihottaakin.tai laita vaikka miesten partabalsamia kunhan et tunge sitä röyhelöihin ja niitten väliin.m.....

Äänestä

purista ne vitun näpyt kynsin (tai hampain) niin hyvä tulee, eikä käy etes kipiää

Äänestä

Hei, muuten, oli ihan saatanan tyhmiä vastauksia laitettu...! Siis, heti kun olet ajellut niitä (miel. suoraan suihkusta kun on puhdas sekä lämmin iho, mutta ei vesiajelua!!!) niin laita alapäähäs talkkia, se estä näppyjen tuloa (vert. miksi sitä ylipäätään laitetaanh vauvojen pyllyyn). Näpyt ilmestyvät, koska siihen menee likaa, ja iho on paljon herkempää, sillä se ei ole kosketuksissa ulkoilman kanssa niin paljon kuin esim. käsivärret.

Joten laita HETI talkkia (voi ajella talkin kanssa myös, se helpottaa), sekä käytä sitä parin päivän aikana säännöllisesti.

Aika helppoa, saa ainakin siistin äläpään vähällä vaivalla, sekä ilmän näppyjä!!

Äänestä

Talkkia en olekaan itse kokeillut, mutta tuntuu itsestään selvältä, että se on hyvä konsti. Itselläni auttaa vilvoittava geeli, mitä levitän heti suihkusta tultuani ajellun alueen päälle, joka puolelle. Rauhoittaa ihoa ja vieläpä tuoksuu taivaalliselle, lisäpotkua seksiin ;)

Äänestä

Tulen auttamaan asiassa, kokemusta on eikä enää uusia näppylöitä.
Kestävyystakua en voi antaa sillä posliini
on minulle vähän liian kiihottavaa.....
Kaunista sunnuntaipäivää sinulle, ihanuus.

Äänestä
  • talkkia olis kai sit hyvä laittaa mut mitä se on käytännössä ja mistä sitä kannattas mennä kysyyn /ostaan??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaunotar kirjoitti:

musta ois kiva tietää että mistä johtuu että aina kun ajan posliiniksi,mulla tulee siihen häpyyn tosi kutiavia näppylöitä!mistä tää johtuu ja tää on noloo ku sillon jätkän kaa on noloo sekstailla, ku häpyy kutiaa! auttakaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu