finnavia finavuton

Ja päätös ,vanhentunut yli viisi vuotta ja yli 30 miljoonaa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hyvä Berner aja rotat nurkkaan ja sitten tallo jalkoihin.Finnavian hallituksen päätökset ei kestä päivänvaloo ,vaan rahaa on hukassa.Katalaa meininkiä ja sulle mulle peliä ,mutta jos berner jaksaa painaa rankkaa duunia on mahdollista saada rosvot kiinni.zemppiä Bernerille olet kova muija.

Äänestä
  • Berner nimenomaan ei aja rottia pakoon, vaan venytti aikarajaa, jotta rotat pääsee pakoon.

    Eihän rotta rottien silmiä revi.

    Äänestä

Berner on suurRotta. Joka asiassa, myös lastensairaala-asiassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työvoimapula kirjoitti:

Ja päätös ,vanhentunut yli viisi vuotta ja yli 30 miljoonaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu