Lielahdenkatu/Enqvistinkatu

Tampereen huonoimmin /surkeimmin järjestetty risteys on Lielahdessa, Lielahdenkatu/Enqvistinkatu.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei ladasi lähde valoista ripeästi, koska takana oleva auto soittaa torvea sinulle, pois jaloista pyörimästä

Äänestä

Lielahden liikennejärjestelyt ovat muutenkin aivan /seestä!

Äänestä

Kylläsurkein on meesakatu-federleynkatu.En ymmärrä miks ei meesakadulle voi laittaa kolmiota,useita läheltäpiti tilanteita sattunut,meesakadulta ne tulee ku euroopan omistajat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


välttelentietoisesti kirjoitti:

Tampereen huonoimmin /surkeimmin järjestetty risteys on Lielahdessa, Lielahdenkatu/Enqvistinkatu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu