Teittekö jotain uuden vuoden

lupauksia, kuten esim. tipaton tammikuu tai jotain muuta?
967
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tein semmoisen, että en ota rakkaaseen yhteyttä...
:(

Äänestä
  • Miksi Risto et ota yhteyttä?

    Äänestä

Tein päätöksen että unohdan hänet ja aloitan suhteen erään toisen kanssa

Äänestä
  • Miksi tuli yhtäaikaa kirjoitukset, noh hassua.

    Äänestä

  • OK. Parempaa onnea hänen kanssaan.

    Äänestä

Minä en tehnyt lupauksia, mutta tein kyllä joitain päätöksiä.

Äänestä
  • Kuten???

    Äänestä

ei tipattomia

Äänestä
  • Entä litrattomia?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meinaakopitääkans kirjoitti:

lupauksia, kuten esim. tipaton tammikuu tai jotain muuta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu