Onko Raahen alueella saatananpalvojia?

Hei kaikki!
Etsiskelen raahen laueelta saatananpalvojia tai muuta vastaavaa kerhotoimintaa, olen toiminut Uudessakaupungissa aiemmin päälaulajana, mutta koska uskontomme on leviämässä nyt vahvasti, muutin Raahen alueelle.

Jos ette tähän uskalla kommentoida, niin tulkaa perjantaisin alkon eteen kello 9, niin ostetaan sieltä riiteissä tarvittavat juomat mukaan ja lähdetään porukalla saatanoimaan.

Saatana on voimamme!
9218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Juuh, tuu keskustan ainooseen hyvään baariin tänään kello 20:00. Otetaan Lucifer sydämeen. Ja maksaan

Äänestä

Tiesitkö että valtionkirkko on osa Saatanan palvontaa?

Äänestä

Hei. JEESUS on voittanut Saatanan Golgatan ristillä Miksi siis palvot sitä joka vie helvettiin. Jeesuksen VERI on Saatanalle TÄYSIN ylitsepääsemätön. Kaiken tämän toiminnan täällä Raahessa nyt jo lukitsen Jeesuksen verellä. Olette nyt voimattomia.

Äänestä
  • et sinä ole lukinnut mitään, vaan olet osa babyloniaa

    Äänestä

  • Vai muka faktaa. Tuo kirjoitushan on täysin mielenvikaista hörhöilyä.

    Äänestä

  • 5464634 kirjoitti:

    Vai muka faktaa. Tuo kirjoitushan on täysin mielenvikaista hörhöilyä.

    kaikki PIA RASKIN kopioimat jutut ovat. Tyypillistä trollille, kommarille ja skitsofreenikolle.

    Äänestä

  • Tiedätkö ressukka oikeasti, että mikä on kommari? Vaikutat olevan raahelainen, mutta oikeasti et tiedä kommari sanan merkitystä.
    Se on helppo kirjoittaa ilman kirjoitusvirheitä, kuten sinäkin osasit sen jopa oikein muotoilla. Mutta mitä se muuta on ja mitä oikeasti tarkoittaa??

    Äänestä

Ei ole, mutta meitä pastafareja on

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Saatananpalvaaja kirjoitti:

Hei kaikki!
Etsiskelen raahen laueelta saatananpalvojia tai muuta vastaavaa kerhotoimintaa, olen toiminut Uudessakaupungissa aiemmin päälaulajana, mutta koska uskontomme on leviämässä nyt vahvasti, muutin Raahen alueelle.

Jos ette tähän uskalla kommentoida, niin tulkaa perjantaisin alkon eteen kello 9, niin ostetaan sieltä riiteissä tarvittavat juomat mukaan ja lähdetään porukalla saatanoimaan.

Saatana on voimamme!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu