Mä en halua unohtaa sua koskaan...

Enkä unohdakaan.
9137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Muistot kulkevat aina mukana <3

Äänestä

Olit tärkeäkö vai vielä tärkee,,

Äänestä

Samoin kokenut. Tänään miettinyt paljon vaikka yritän mennä eteen päin. Mikään ei oikein tunnu miltään ja loput tekee kipeää.

Äänestä

Mietin joskus, miksi on niin vaikea sanoa toiselle, että välitän, rakastan- miksi sitä ei saa sanotuksi! Niin eräälle miehelle menee - tigereyes

Äänestä

ihana kuulla kiitos ystävä. ja toivon että aina

Äänestä

Kyllä aika tekee tehtävänsä!

Äänestä

I miss you

Äänestä

Ei näy tekevän...

Äänestä
  • Ookko se ystävä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olittärkee kirjoitti:

Enkä unohdakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu